Claymore info

Yoki

11. července 2008 v 14:51 | Hara-san
Jak už jsem psala: jako je u Naruta čakra, u Claymore je yoki. Narozdíl od čakry Claymore mohou yoki potlačovat a tím je ostatní Claymore téměř nemůžou najít. Jedna z Claymore dokonce i dokáže na malý moment i ovládat yuki někoho druhého a tím pádem i jeho tělo.

Probuzení

11. července 2008 v 14:46 | Hara-san
Probuzený (před lidmi Velký žrout) je yoma přeměněný z Claymore. Je mnohem silnější než jakýkoli yoma. Má více zkušeností a síly. Když se nějaká z Claymore přemění na probuzenou, obvykle není cesta se vrátit zpět a dokud mají ještě srdce člověka, nechají se obvykle zabít dřív, než se dočista přemění. Nektré Claymore si však někdy ani neuvědomí svou přeměnu.
K přeměně na probuzenou obvykle dojde, když se Claymore přecení anebo chce využít až moc velké množství své síly.
Normální podoba Ophelie:
Ophelia.jpg Ophelia image by River_Butterfly
Probuzená:
ep14_14.jpg Ophelia cannot believe she awakened—YOU SAD? image by claymoreimages
ep14_17.jpg Clare cutting through Ophelia\'s awakened parts so fast she\'s turning it into Spam image by claymoreimages

Yoma

11. července 2008 v 14:22 | Hara-san
Yoma je démon, který se živý lidskými vnitřnostmi a když sní lidský mozek, vstřebá tak do sebe i vzpomínky toho člověka. Dokáže se dokonce i vtělit do člověka, ale i do mrtvého těla. Místo červené krve má v žilách fialovou. Normální yoma je pro Claymore nejdnoduchý nepřítel, ale Probuzený, kterému Claymore před lidmi říkají Velký žrout, je jedna veliká potíž.
Probuzená:
a5533e44.jpg priscilla image by yuffie3k0

Claymore? xP

11. července 2008 v 14:06 | Hara-san
Když se řekne slovo Claymore, co to vlastně je?
Lidé, kteří jsou napůl člověk a napůl Yoma (démon) //hanbun ningen hanbun yoma XDD (Yuki chápe xD)// jsou v organizaci, která se staví proti démonům a pomáhají lidem. Ale i přes to, se jich lidé bojí a dali jim jméno Claymore anebo stříbrnooké čarodějnice.
Dříve Claymore byli i muži, ale díky tomu, že se muži probouzeli mnohem častěji než ženy, protože své probuzení brali jako sexuální vyvrcholení ( xDD), se staly Claymore pouze ženy.
Claymore mají však zakázáno člověku jakkoli a kdykoli ublížit, protože jinak by za to zaplatili svou hlavou.
To, že jsou napůl démony jim mnohokrát zvyšují sílu a dokážou i yomu na určitou vzdálenost ucítit. Když s yomou bojují, často se jim jejich stříbrné oči změní na zlaté. Nemusí tomu však být vždycky.
Každá Claymore má svůj vlastní znak, který nosí všitý na svém obleku u krku a na svém meči, který je i po její smrti něco jako hrobní kámen.
Jako je čakra u Naruta, v Claymore je yoki xD.

Využití síly yomy má několik stupňů:
  1. stupeň - zlaté oči (Claymore jsou rychlejší, silnější, hbytější)
  2. stupeň - zlaté oči, zesílení těla
  3. stupeň - krok k probuzení... (pomalá změna v yomu)
  4. stupeň - probuzení (úplná změna v yomu)
claymore_01.jpg claymore image by lancelovepump
 
 

Reklama