Schwa!! This or this? ^^ - 25. část

4. května 2010 v 17:26 | Hara Yumi ^^ 原由美 |  Části STOT
schwa! xD
Já vím, teď to hrozně flákám xDD -.-"

-----------------------------------
"No… Ty klony jsem udělala, takže asi jsem ninja. Co máš ještě v zásobě za…jutsu?" ďábelsky jsem vycenila zoubky.
"Vážně chceš zkusit další? Viděla jsi ty oči… aby se ti něco ne-"
"Moje takzvaná máma bydlí několik kilometrů odsud, ano?" Ukázala jsem palcem za sebe a zakřenila se.
"Dobře, tak tedy… huumm… třeba tohle…" Udělal několik pečetí, nadechl se: "Katon: Goukakyuu no Jutsu!" Z jeho úst vyletěla ohromná vlna ohně. Civěla jsem na něj s otevřenou pusou a nemohla ji zavřít.
"Uhm…" Vyšlo mi nakonec z úst a on se začal smát.
"Zavři pusu, princezno," zvednul mi bradu.
Hned na to ji pustil a obešel mě. Chytil mě za ruce a pomalu začal dělat mýma rukama znaky."Takhle, ano?" Promluvil mi sladce do ucha, až jsem málem roztála. Hajzl, ten ví jak na holky.
"Aha, takže takhle…" Udělala jsem všechny znaky znovu.
"Ano, přesně tak, teď musíš se jen nadechnout a pak by ti už měl z úst jen vytrysknout oheň," usmál se.
"Uh, jasně. Oheň…" Znervózněla jsem při pomyšlení, jak mi oranžové plameny spalují krk.
Rychle jsem zopakovala znaky. "Katon: Goukakyuu no Jutsu!" Prudce jsem vydechla a z pusy mi vylétla spousta ohně do gigantické koule.
"Haťá paťá!! Jsem japonská bojová ryba… A jsem drsná, dost drsná!" Nadšeně jsem vyskočila s úlevou, že jsem neshořela.
"Co? Jak tě tahle hláška napadla, prosím tě?" Kulil se smíchem oči. "Jsi vážně dobrá… Udělala jsi skoro větší kouli než já."
"Ale houby! Ta ryba mi jen tak vylétla z pusy, ale teď když nad tím zauvažuju, mám takové déja vu," proklepla jsem si hlavu. "Budeš mě muset naučit další jutsu, bůh ví, kolik toho umim," chytla jsem ho za triko a udělala na něj velké oči.
"Naučím a už na mě takhle nekoukej!" Něžně mi zakryl oči, ale pořád jsem měla hlavu nastavenou tak, jako bych se na něj dívala.
"Dobře, už nebudu…" Rezignovala jsem a pomalu mi odkryl tu tmu, za kterou se skrývala jeho milá tvář. Ach bože, dejte mi jenom ještě hodinku, já si ho jen zatáhnu k sobě do pokoje………… Na co že jsem to teď myslela?! Já perverzák!! Né, tak se na něj, kua, podívejte, je tak… uhm! K pomilování.
Zírala jsem na něj a čekala, že každou chvíli mi vyteče slina. On se taky zřejmě neměl k odtáhnutí svého obličeje od mého a už vůbec jsme nechtěli ztratit oční kontakt.
Nakonec jsem to nevydržela, omotala svoje ruce kolem jeho krku a přisála se mu na ústa. Zdá se, že to čekal.
Moje první pusa za tento nový život a je zrovna taková! Jsem štístko.
Nedokážu popsat ten pocit štěstí a blaženosti. Pořád jsem chtěla cítit jeho sladký dech a teplé rty, pořád jsem neměla dost. Vždycky jsem si představovala svůj první polibek plný něžnosti, jen takový ten letmý, ale pravda byla jiná. Tenhle byl mnohem vášnivější, i když sama něha byla jeho pokrývkou.
Ani už nevím, jak dlouho tu hltám každý doušek jeho úst, když v tom začal přestávat, což byl jistě signál, abych přestala úplně.
Trochu neochotně jsem sjela ze špiček na celá chodidla a podívala se za něj do dáli, abych se nemusela dívat na něj.
"Jsem zvědav, jak tohle všechno dopadne," promluvil po chvíli (děkovala jsem bohu za jiné téma, protože tyhle trapné situace jsem vždycky v knížkách nesnášela) a zahleděl se na blýskající se kunai zabodnutý na zemi.
"Snad dobře. Věřím tomu," usmála jsem se.
Nastala taková ta trapná chvíle ticha, kdy jsme se oba dívali jinam, a v duchu se chechtali sami sobě. Po chvíli se nás smích přemístil z naší mysli do vzduchu.
"Pořád mi vadí, že jsem tě do toho zatáhl. Co budeš dělat, ty velký ninjo? Byl jsem překvapený, že jsi dokázala takhle bojovat.. no... I když samozřejmě to byla úroveň začáteční-"
"No promiň!" Vypískla jsem a on se začal uličnicky smát.
"Úroveň začátečníka, což se člověk nemůže divit, když ti v kebuli nezůstalo vůbec nic. Hrozně mě ale překvapilo, že jsi po jejích zásazích mohla vstát a normálně se pohybovat," zaťukal mi nechápavě na hlavu. "Je jasné, že jsi dříve byla ninja, možná jsi ztratila paměť při boji nebo tak," spekuloval dál.
"Víš... když o tom tam přemýšlím, tak je mi to právě teď docela jedno. Teď bych se zase ráda všechno naučila," pokrčila jsem flegmaticky rameny a chladně se podívala na kunai.
"Ten tvůj pohled byl teď trochu děsivý... ooo..." Oklepal se a provokativně se ušklíbl.
"Vůbec nejsi vtipnej! Právě jsem mluvila vážně!" Rozcuchala jsem mu vlasy a i přes moji vůli se šklebila od ucha k uchu.
"Hm..." Podíval se do korun stromů. "Už se blíží," usmál se pro sebe.
Zaposlouchala jsem se do hudby lesa a náhle zaslechla jeho narušování - lámání větviček a ohyb větví.
Netrvalo to dlouho a skočila před nás parta lidí.
"Jsme tu tak, jak jsem slíbil," promluvil Kiba nepříjemným hlasem, když vyndával ze země kunai. Narovnal se a hodil ho zpátky Keijimu, který se poťouchle usmíval.
"Tohle je ta holka, která sice říká, že neumí bojovat, ale s Hinatou bojovala celkem dobře. A tady je náš malý vrah," seznámil všechny Kiba bez toho, aniž by řekl, kdo jsou ti, kteří přišli.
Ta vysoká bruneta s červenými oči a hrozným oblečením zřejmě bude jejich sensei. A ten kluk se slunečními brýlemi, kapucí na hlavě a velkou bundou skoro až ke kolenům bude ten jejich druhý kámoš. Mam z něj trochu respekt, tak divně čumí. Vlastně nečumí, ale vypadá to, jako by mě propaloval očima. Mám strach………….. Dobře, tak nemám.
"Hele… já nikdy neřekla, že to neumím! Jen nevím, jestli to umím. Žiju takhle už rok bez paměti na svojí minulost, ty pako, takže je dost možný, že jsem třeba byla ninja…teda… žena ninja…ninjajka?" Zamyslela jsem se, jak se asi nazývá žena ninja, ale nic mi nešlo přes jazyk. "Ninjawoman?"
"Kunoichi, Raven," tiše se chechtal Keiji, ale ostatním to asi nepřišlo moc vtipné, i když Kiba s Hinatou se lehce usmívali. Nevím jak ten kluk, nevidím mu do obličeje. A ta jejich sensei na mě divně civí.
"Kuno-co? Kunoichi? To je hezký slovo," zazubila jsem se.
"To je jedno… řekni mi, proč jsi všechny zabil a proč bychom ti měli věřit…" Seskočila z větve i ta hezká ženská a opřela se o kmen.
"To bude na dlouho," sedla jsem si na zem, zatímco Keiji všechno vysvětloval.
Po čtvrt hodině diskutování promluvil náš neznámý čtyřočnatec: "Takže Kotetsu nelegálně prodává nějaké zboží a tví rodiče na to přišli, tak je nechal zabít. Ty ses pomstil a zabil jsi ty, kteří zabili tvou rodinu, ale nezabil jsi toho, který jim to nařídil a ten to svedl vše na tebe. Asi takhle bych si ten příběh vymyslel taky, kdyby mi šel někdo po krku."
"Ach ty lháři. Ty by sis nikdy nevymýšlel, jenom bys stál za svou Konohou i kdybys měl umřít," zašklebila jsem se.
"Výborný postřeh, ty jsi jistě kunoichi," ušklíbla se sensei.
"No ještě zjistit, co všechno umím," hrabala jsem se v jehličí, abych nemusela koukat na ně a usmívala se.
"To zjistíš při výpravě. Musíme zjistit, co že to prodává."
"Jsou to vojenské drogy a zbraně," ozval se zase ten tajemný.
"Dobře, tak ho musíme odhalit," bouchnul si pěstí do dlaně Kiba a nadšením mu plály oči.
"Momentos amígos!" Zírala jsem na tu skupinku a nechytala se. "J-jak víš, že tohle prodává?" Nechápala jsem a mrkala na něj.
"Tajemství…" odpověděl.
"Och taky díky no. Teď už jsem zase o něco chytřejší," ironicky jsem se ušklíbla.
"Nech to být, Raven. Ještě nám nedůvěřují úplně. Jaký je tedy plán? Vniknutí do jeho sídla a objevení jeho zboží?"
Keiji si začal kontrolovat nějakou malou taštičku na zadní straně svého boku a chvíli jsem slyšela cinkání kunaiů o sebe.
"Rozdělíme se… Kiba, Hinata a Keiji budou tajná skupinka, která přijde ze zadu Kotetsuova sídla. Já chci mít pod dohledem Raven a Shino se k nám připojí. My uděláme rozruch a půjdeme na ně zepředu, aby vy jste měli volný průchod," rozdala nám práci sensei. Takže tenhle tajemný chlapec se jmenuje Shino. Divné jméno, divný kluk… nemám ho ráda.
"Kurenai-sensei, vy chcete poslat Raven do takové obtížné situace?"
Pípla tiše Hinata, ale všichni jí slyšeli. Všimla jsem si i Keijiho protestujícího výrazu.
"Budu jí mít pod pohledem, vyrážíme!" Ani jsem nemrkla a všichni byli pryč.
"Aha," zachechtala jsem se, když jsem tam zůstala sama, a nakonec vyskočila do větví směrem k vesnici.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš Schwa!! This or this? ^^

Jasněě ^^
Ne!

Komentáře

1 Kaori Kaori | Web | 4. května 2010 v 18:18 | Reagovat

On je tak... uhm! K pomilování xDDDDD
Ten začátek byl divnej -.- //Nebyl divnej, jenom romantickej, já jsem divná xD//
A dál už se mi to líbilo, jenom nevím, jestli by byli schopní k sobě přibrat dvě neznámý osoby, které byly ještě před chvílí vrahy, ale... chápu, zbytečný okecávání xDD

2 Balip ♥ Balip ♥ | Web | 7. května 2010 v 22:30 | Reagovat

Óó romantika,tu já ráda ♥:D No flákáš to holka,flákáš :D Ale tenhle díl je tak dobrej,že to nevadí ^^

3 nula nula | 8. května 2010 v 21:31 | Reagovat

noo konečně... přidej přidej makej makej !!! :-D

4 Lucik-chan Lucik-chan | Web | 8. května 2010 v 21:49 | Reagovat

prej Ninjawoman xDDDD Já miluju ten charakter Raven a ta líbací scéna no *rozplívá se* naprostá dokonalost! ♥

5 tain... tain... | Web | 13. května 2010 v 15:53 | Reagovat

ahoj nenašla sem rubriku tak poprosím tady mám na blogu diskuzi, SONAP atd najdeš v menu pod sloven Aktuálně kdyby si něco potřabovala tak klidně tky napiš ;) chci se zeptat jestli by ses nechtěla zůčasnit ps.pěknej blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama