Schwa!! This or this? ^^ - 11. část

27. srpna 2009 v 22:11 | Hara Yumi ^^ 原由美 |  Části STOT
Hňá! xDD

------"ALEX!!!" Zařval táta, hned jak jsem se objevila u nich.
"Nemusíš tak řvát, já tě slyším, tati," zašklebila jsem se a nechala zmizet meč, který jsem až to teď držela.
"Tak co?!" Ignoroval moji poznámku, ale trochu ztišil hlas.
"Co by? Itachi říká, že jsme je zdrželi o pár hodin. Ještě tam zůstal, aby zabili toho člověka, za kterého je převlečen, takže to nám dá asi taky tak hodinu až dvě," informovala jsem všechny nadšeně. Jsem na sebe pyšná. Řekla bych, že můj první boj dopadl celkem dobře.
"A co ty? Jak se ti vedlo?" Ozvala se Konan mile.
"Super! Sice jsem tam řekla trošičku trapnou větu, ale to nevadí. Ten jinchuriki je hrozně hloupý. Navíc má děsně dojemný řeči. Přesně jako ten kluk z toho filmu, pamatuješ včera, Deidý?" Otočila jsem se na blondýnu, která se pro kladnou odpověď jen zašklebila. "Říkal něco o tom, že mě jen využíváte či co," tajně jsem zkontrolovala všechny pocity, kdyby náhodou v nějakém srdci nebyla právě jen ta bezcitnost a opovrhování mnou. Ale nic takového jsem necítila. U nikoho. Jen Kakuzovi jsem volná.
Bylo ticho.
"COŽE?! DĚLÁ SI ZE MĚ PRDEL?! TEN IDIOT SI MYSLÍ, ŽE BYCH MOHL VYUŽÍVAT SVOU VLASTNÍ DCERU?!?!?!" Zahromoval Pein, až se mu hlava snad desetkrát zvětšila a zrudla do barvy mých vlasů.
"Tati? On neví, že jsem tvoje dcera," dostala jsem tik do oka, ale zároveň byla potěšena, že mě lidi v Akatsuki mají vážně rádi. Je celkem vtipné se dívat na krvelačného Peina, který chce světu přivést bolest, jak tu řve jako na lesy jen kvůli tomu, že nějaký blbeček měl kecy na jeho dcerušku.
"To je jedno! Jak si může myslet, že tě nemáme rádi?" Přidala se k tomu Konan. Páni, dneska je těch dojemných chvílí nějak moc. Jak já je zbožňuju!
"Já nevím… nebude to tím, že jsme nelítostní Akatsuki?" odpověděl Konan Deidý, ale všichni ho jen probodli pohledem. "No, ale stejně… je jasný, že jsme tvoje rodina. Ty seš taková moje mladší ségra alá umňoukaný rajčátko, un."
Dojatě jsem si utřela utíkající slzičku z oka. Není to komický? Všichni takový vrazi mi tu říkají, jak mě mají rádi. Kromě Kakuza.
"Objala bych vás, kdybyste se nesoustředili na to vysávání," zazubila jsem se a sedla si do tureckého sedu. Trochu mě mrzí, že tu není Itachi a Kisame. Chtěla bych slyšet, co by na to řekli oni. Ale pravděpodobně nic přesně jako Sasori, Hidan a spol.

<°)))))><

"Alexandro, jdi do prdele!!" Vykřikl Hidan úplně vyvedený z míry.
"Co sem zas provedla?!" Oplatila jsem mu to stejně mile.
"Žral bych, až bych chcípnul a ty si tu v klidu žereš ramen! Když nepočítám ještě ty brambůrky před tím!"
"Mám hlad! Ty se najíš taky potom. Deidara snědl ramen, tak si ho dneska musim vychutnat!" odsekla jsem a schválně jsem na něj dělala obličejíčky, jaká je to dobrota.
"Chcípni!!" Zaprskal.
"Uklidni si, Hidane!" okřikl ho můj drahý papínek.
"To je Hidanův názor na mě," zahrála jsem smutný výraz a Deidý se pobaveně usmál. "To zmákneš! Už jen pár hodin, ne?" Koukla jsem směrem k Peinovi.
"Ano, asi za dvě až tři hodiny by měl být proces dokončen…"
"To je super… už mě bolí zadek z toho sezení," spolkla jsem další nudle.
"Ty si ze mě vážně děláš kozy!"
"Stačí mi dvě!"
"Sklapni! Mě asi ty nohy odpadnou a ty si stěžuješ!!" kvičel Hidan přes celou jeskyni.
"Víš co? Tak já jdu domů, hezky si kecnu na gauč, budu koukat na televizi a přitom si spokojeně jíst ramen, oukej?" Zakřenila jsem se na něj s vítězným výrazem a vyplázla na něj jazyk.
"Běž k čertu! Už mi nelez na voči, Alexandro!"
"Drž už hubu, Hidane! Za prvé se soustřeď, jdeme zase do horšího stavu a za druhé takhle neřvi na moji dceru!!" Zasyčel Pein a zavřel oči, kde upadl do hlubokého soustředění.
"Pitomci," zaslechla jsem zamumlat Hidana, ale to už jsem mizela v kouři a mířila do naší skrýše.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?? XD

Ano
Ne XD

Komentáře

1 Kaori Kaori | 28. srpna 2009 v 0:52 | Reagovat

xDDDD Ten Hidan je mocnej! xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama