Červenec 2009

Asi bude další Daigami sraz xD

29. července 2009 v 13:18 | Hara Yumi ^^ 原由美

Počítejte, že bude někdy příští tejden tak ve středu nebo tak xDDD


Trailer? *¬* xD

29. července 2009 v 10:39 | Hara Yumi ^^ 原由美 |  Zombie videa
Aha....vůbec nejsem z tohodle traileru mimo xDDD je to vážně hezky udělaný!!! n.n Akorát ke konci už nudnější, páč to mohlo být trochu více dramatičtější ale to nevadí!!!! ^^


ZL opening a ending xD

29. července 2009 v 10:35 | Hara Yumi ^^ 原由美 |  Zombie videa
No je to nic moc... líbí se mi, jak to udělali ae písnička je taková...nudná xDD
Zombie loan

29. července 2009 v 10:29 | Hara Yumi ^^ 原由美
Obrázky | Videa | Recenze (hnus xDDD -_¬)

Zombie loan recenze ^^

29. července 2009 v 0:58 | Hara Yumi ^^ 原由美
Nooo... nemohla jsem si pomoct, sice jsem to anime neviděla celý, páč je přeložených jenom 6 dílů (mpchf...-.-), ale i tak, myslím, že recenzi bych mohla nějak zvládnout xDD

Oukeeej! xD

Příběh začíná u hezké dívky jménem............. *zapomněla jméno xDD*........ Michiru Kita! xD *google najde vše xDD*. Na první pohled obyčejná holka, která si nechá s*át na hlavu od svých kamarádek, které od ní chtějí, aby jim vždycky přinesla oběd. Bydlí u svého strýce a tety, které jí moc doma nechtějí, ale protože mají dostat polovinu jejího majetku, které zdědila po rodičích, staží se být co nejmilejší, i když Michiru již pravdu zná.
Jednoho dne, když si to zase cupitá po chodbě s náručí housek k obědu, zakopne a na nohy jí
pomáhají dva kluci.
Po té zjišťuje, že se jim říká kluk A a B, protože oni jediní přežili... *zásek xD*... nehodu xD. Kluk A se jmenuje Shito Tachibana a chlapec B Chika Akatsuki.
Když jí kamarádky sundají brýle, uvidí na jejich krcích černý kruh.
Nakonec zjistí, že to jsou lidé, kteří už jsou posmrti a zabíjí zombie, kteří nemají žádnou vůli a žijí jen pro žrádlo - lidi. A ty kruhy, které vidí na krcích ukazují, jestli je člověk již mrtvý, nebo kolik života má asi již za sebou. Čím jste starší, tím vás kruh kolem krku tmavne. Až zemřete, zčerná. Ona je vidí... má Shinigamiho oči....bojte se hahaha!!! xDD *Všichni na ni tupě zírají...* Dobře, tak ne... *zklamaná -.-*

No a od tý doby jim prostě pomáhá chytit zombie, protože oni nejdou moc rozeznat od normálních lidí, pokud se z nich nestane hladovějící monstrum x).
A dál už nwm... je to trochu zapeklitý co se týče toho být zombiem. Chika snad v 6. dílu říká, že čím déle je zombie, tím víc ztrácí svou vůli a emoce... Mám pocit, že Shito je už ztratil xDDD

Ještě něco! xD Aby mohli oni dva bojovat s těma svýma zbraněma, musí si vyměnit ruce XDDD Fakt xDD já čuměla jak puk, když jsem to viděla, jak si je vyndali jako násadu xDD

Teď ta nejdůležitější věc, kterou na tomhle anime zbožňuju x))
Sami víte, jak si dnešní mláděž (včetně mě xDD) pořád na něco stěžuje? (Já jsem tak tlustá! Mě se nelíbí, že mám dlouhý vlasy! Mám špatné známky! Učitelka mi dala 4 za běh!.... blá blá blá...) Ano, stěžují si, ale nic pro to nedělají? ^^
Tohle anime je přesně proti tomu! n_n Například...
Michiru: "Nemám ráda tento dům..." *sedí v posteli v domě, kde teď bydlí - u své tety a strýce* Chika: "Tak proč neodejdeš, místo aby sis stěžovala?" Řekl něco takovýho, nepamatuju si to přesně xDDD
Michiru: "Proč jste chtěli tam moc přežít? Né, že bych chtěla zemřít, ale kdyby to přišlo, tak bych to prostě přijala... Chci říct, mám ráda tenhle život a tak, ale..." Shito: "Přestaň. Jsi nejhorší. Už k tobě nebudu tak milý. Jsi téměř stejná jako ti zombie, proti kterým jdeme. Nemáš žádnou vůli žít, jenom jíš a to je vše... Prostě jen žiješ..." Taky si to nepamatuju doslova, ale prostě jí zjebal xDDD

No, tak to je pár řečí k tomu xDDD Jinak vůbec nwm, co se bude dít dál xDD (Jináč gomene za chyby, jestli tam nějaký jsou, nechce se mi to po sobě číst xDD) *Kouká na obecenstvo, které spí xD* Děkuji za.... pozornost xDDD

Je konec! Boj začíná... 16. část

27. července 2009 v 14:42 | Hara Yumi ^^ 原由美 |  Je konec! Boj začíná...
Ehm xDDD Určitě tomu nevěříte, že je tu další díl, ale bylo mi líto, že jsem s tím chtěla seknout na konci xDD

Ale vy si jistě nepamatujete o čem to předtím bylo tak vám tu napíšu malou rekapitulaci xDDD:

Mayuko byla napadena zvláštní "nemocí", která jí změnila tělo na krásnou, chladnou panenku a mozek na klidné, nevinné a nechápající chování geniálního dítěte (neumim to jinak popsat xD). Laiones a spol se ji snažili pomoct, ale při tom byla zabita Laiones a Maja byla unesena do Kaitova doupěte. Všichni po ní začali pátrat. Do cesty se jim postavilo několik nepřátel: Keiji (vs. Lain), Raidon (vs. Kumiko), Aiko (vs. Misaki) a samotná Iris, která je zradila, protože jí Kaito nakecal spoustu blbostí. Tudíž se skupina hrdinů rozdělila na dvě části. Ostatní běželi dál do skrýše Kaita, kde mezitím byla uvězněná Mayuko, netušíc, co se děje kolem ní. Kaitovi se podařilo ji přivést na svou stranu a vytáhnout z ní veškerou čakru.
Keiji a Raidon byli úspěšně poraženi (Keiji však nebyl zabit), Jiro se postaral o to, aby se Iris vrátila k nim, ale Aiko všem velmi přitížila. Misaki jen tak tak utekl jením drápům a zraněný se dostal k ostatním. Aiko je však dohonila a pod jejími útoky zemřela sebeobědováním Kumiko místo Jira a nakonec i Misaki společně s Aiko.
Druhá skupina se mezitím dostala dlouhým temným potrubím ven na druhuo stranu skály, kde narazily na Kaita a Mayučinu čakru v podobě krásné bílomodré "víly", která má za úkol je zničit....

------------------------------------------------

"Tak už je znič!" Promluvil pevnějším hlasem Kaito a něžná krása se dala do pohybu...
"Sakra, co budeme dělat?!" Vyhrkl Naruto, civějící na poloprůhlednou postavu.
"Myslím, že... Vůbec netušim. Teď by to tu chtělo Laiones, ta vždycky něco vymyslela..." Zabědoval Akio, který začal stejně jako ostatní ustupovat dozadu.
"Měli bychom se ji snažit porazit. Jestli je to sama čakra, tak se snad dá vyplýtvat, ne?" Ozval se Takumi.
"Jasně, ale uvědomuješ si, že je to čakra Mayuko?! Podívej se! Udělala z ní postavu, chápeš?!" Zaťukala si na čelo Yutaka, zatímco se něžná postava stále přibližovala.
"No tak prostě musíme bojovat!" Prokřupala si prsty Karin a vyběhla k postavě jako první.
Hiroshi na nic nečekal a běžel hned za ní.
"Katon: Hai Seki Shou!" Z Karininých úst vyplul ohromný oblak kouře přímo na čakru.
"Fuuton: Juuha Shou!" Hiroshi do své ruky sformuloval čakru a hodil ji jako ohromnou vlnu větru do oblaku, kde měla být ona.
Oba dva skočili zpátky k ostatním, čekajíc, co z kouře vyleze, připraveni na každičký útok. "Fuuton: Atsugai..." Vyšel z kouře jemný, chladný hlásek.
"Do prdele!! Kryjte se někam!!" Vyštěkl Akio a skočil za ohromný kámen. "To asi moc nepomůže," řekl si pro sebe, udělal několik pečetí a nechal se obalit oranžovou vrstnou ohně.
Ostatní ho následovali stejně. Všichni se snažili si vytvořit štít a ti, kteří na to nebyli stavění, Gaara uzavřel do svého písku.
"Do háje, to se mi vůbec nelíbí, chtělo by to najít Mayu! Ta by to snad porazila, ne?" Vyřkla ze sebe Karin, která byla schovaná pod Gaarovým pískem.
"Možná, ale jak vidíš, tak nemáme zrovna čas ji hledat," odsekl Gaara.
"To je fakt, ale to třeba říct Misakimu a ostatním, kteří zůstali za námi? Já to zařídím! Až mě
pustíš, pošlu ohnivého ptáka, aby jim předal vzkaz!" Chrlila ze sebe Karin. Její oči plály adrenalinem a na obličeji jí hrál mírný úšklebek.
"Snad se to poved-" PRÁSK! Gaarův štít se sesypal jako domeček z karet. Písek se rozlyl do krvavé vody, která začala stoupat až ke kolenům.
"K-krev?!" Špitla Karin a rozhlédla se kolem. "Yutako!!!" Zapištěla hned na to a rozeběhla se ke krvavému tělu její kamarádky.
"Jejda, štít mi nikdy moc dobře nešel," zářivě se usmála Yutaka. Její ruce, nohy a tvář byly do hlouby pořezané a člověk se téměř mohl bát, že vykrvácí.
"Já se o ni postarám, Karin," položil jí ruku na rameno Hiroshi. "Ty jdi poslat ten vzkaz..." Vyhrkl rychle a snažil se Yutace udělat první pomoct, zatímco se ostatní snažili zabavit tu postavu zničení.
"Doton Kekkai: Doroudomu!" Vyštěkl Takumi, natáhl ruku k zemi a vytáhl z ní ohromnou kouli, která "to" polapila.
"Takumi, seš borec!!!" Vykřikl nadšeně Haru. (Poznámka: Taky už ztrácíte přehled o tom, kdo tam všechno je? xDDDD)
"No jo, Takumi je korba... eh, cože to je za jutsu?" Zazubil se Naruto.
"Tohle už nás jednou potkalo... je to koule, která vysává čakru..." Ozval se po dlouhé době Shikamaru.
"To je super!!" Kývla nadšeně Pilika.
"Jo, ale bůh ví, jestli to tuhle bestii udrží," při těchto slovech se Gaara s Takumim otřásli.
Nastala ohromná rána, při které se bahnitá koule rozletěla na miliony kousíčků. Z hliněného, jemného kouře vyšla bezruká čakra s bolestným pohledem.
"Vysáli jsme jí ruku..." Vykulil oči Takumi. "Takhle dobrý jsem to nečekal!"
"Jsem tu, zpráva byla poslána! Teď jdeme na... "to"!" Zvolala Karin a hodila na čakru několik kunaiů, které jí jen prolétly.
Zdálo se, že toho modrá panenka začíná mít dost. Předklonila se před sebe, rukama hrábla do vzuchu, jako by ho chtěla nabrat, a začala vytahovat proud vody od země, ze kterého se pomalu rýsovala dračí hlava.
"C-co...jak to udělala?" Vyhrkl Kakashi, který vše zkoumal svým sharinganem.
Kolem všech se omotal veliký pruh vody, který začal zamrzávat. Všechny obklopila ohromná bariéra chladu a zimy.
"Do pytle... Oheň mi moc nejde," zaklela tiše Pilika.
"Takže teď všichni použíjí živel oheň na jedno místo. Někteří to možná neumí, ale snažme se prosím, všichni nebo použijte něco jiného, hlavně ne vodu!" Zavelel Takumi. Nemusel to říkat dvakrát a všichni byli již připraveni a nashromážděni k jednomu místu.
"3... 2... 1........... Katon: Gouryuuka no jutsu!"

U Jira, Iris a Laina...


"Slyšíte ten zvuk?" Pískla vyděšeně Iris.
"Jo, poběžme rychleji!" Vybídl je Jiro a přidal, i když si Iris myslela, že rychleji to už snad nejde.
"Moment! Vidíte tamhle ten ohýnek na té obloze?!" Ukázal na nebe Lain a vyskočil výš.
"Ajo! Hej čeky, to je přece Karinin pták!" Vykvikla Iris překvapeně, když vtom se k nim pták otočil a mířil k nim.
Jeho ohnivé tělo jemně přistálo na Jirovo rameni, v zobáku svíralo malý dopis. Lain pohotově přiskočil k ptákovi a vzal mu zprávu. Otevřel ji a nahlas přečetl: "Byli jsme napadeni Mayinou čakrou. Musíte najít pravou Mayuko, ta jediná by "to" mohlo zatavit... Díky..."
Všichni tři si vyměnili vyděšené pohledy.
"Tomu se říká problém..." Kývl nakonec Lain. Jiro však jen tiše zasyčel a rozeběhl se zase do korun stromů...


Kolektiv - 1. část

26. července 2009 v 14:16 | Harůůůš xDD
^^

3. kapitola - Pár novinek

26. července 2009 v 14:13 | Harůůůš xDD


My friend gun ^^

20. července 2009 v 15:05 | Harůůůš xDD |  My pictures ^^
Uá! xD Dlouho jsem sem nic nedala za obrázky, takže tady je nějakej kluk, kterého asi dám do nějaký povídky x)) Samozřejmě to na papíře vypadá líp, páč já neumim prostě v kompu ty obrázky upravovat! xDDD


Nejkrásnější cosplay!!! *-*

20. července 2009 v 1:35 | Harůůůš xDD |  Ostatní obrázky XD
Tak tohle je uhm!!! *¬* Ten Ryuuzaki, Reno, Shito... *omdlela s fontánou krve z nosu xDD*


Trailer

19. července 2009 v 22:06 | Harůůůš xDD |  Angel videa
Snad už nemusím psát, že zbožňuju trailery, ne? xD


Daisuke *-*

19. července 2009 v 21:54 | Harůůůš xDD |  Angel Obrázky xP

Video? xD

19. července 2009 v 21:35 | Harůůůš xDD |  Angel videa
Tohle je hezky udělaný video... Je takový, že je tam toho hodně z toho anime, je jednoduchý se v tom orientovat, asi tak víte, co se tam stane... ^^


Yupié xDDD

19. července 2009 v 21:24 | Harůůůš xDD |  Změny designu...
[Yupié?! Bože, češtino, braň se! xDDD Proč to sem píšu takhle?! xDD]

Huaaargg! xD Ten minulej desing byl od-por-nej! xD Takže tedy je lepší, kterej se mi i líbí... bohužel nemám páru, jako ho vidíte vy, takže to je špatné xDD Tady je, jako ho vidím já xP


Schwa!! This or this? ^^ - 7. část

19. července 2009 v 17:32 | Harůůůš xDD |  Části STOT
Kyu ^^

Anime kočka xDDD

17. července 2009 v 22:35 | Harůůůš xDD |  Ostatní obrázky XD
Tak to je asi známý, ale možná to někdo nezná xDDD ta kočka je vážně pěkně udělaná ^^ xDD


Elfen Lied online

17. července 2009 v 22:30 | Harůůůš xDD

 1. epizoda
 2. epizoda
 3. epizoda
 4. epizoda
 5. epizoda
 6. epizoda
 7. epizoda
 8. epizoda
 9. epizoda
 10. epizoda
 11. epizoda
 12. epizoda
 13. epizoda
--------------------------------------------------------------------------
Hlaste když tak chyby a zdroj je zde ^^

Dejte mi někdo facku! T-T

17. července 2009 v 22:22 | Harůůůš xDD |  Změny designu...
Huaaarrgg! Hnus! T-T


Static X - The only (text, překlad)

17. července 2009 v 20:36 | Harůůůš xDD |  Jiná...