Listopad 2008

Pro Jasmííí x)

29. listopadu 2008 v 19:10 | Hara |  ♦ For you =*
Tak po dlouhý době slibování jsem naší Jamsínce vyhovila a nakreslila jsem jí, tak snad se ti to líbí x)


Sraz?? -_-

19. listopadu 2008 v 18:15 | Harůůůš xDD |  >>Srazy Daigami<<
takže...zjistila jsem, že vás asi pojede nějak málo, takže se mi znova přihlašte, kdo by jel. Je to tuhle sobotu ve 12.00 (dopoledne) na hlavním nádraží...

Zase jako obvykle xD

14. listopadu 2008 v 18:02 | Harůůůš xDD |  >>Srazy Daigami<<
Všechno je v normálu.... SRAZ DAIGAMI ----> na lide, vyhledejte mítsnost Daigami a je to bez hesla... zkuste to znova, kdo to už zkuošel a nenašel, nao? ^^

Daigami sraz + živej DS xD

12. listopadu 2008 v 19:55 | Harůůůš xDD |  >>Srazy Daigami<<
Takže bych vám ráda oznámila, že v PÁTEK (14.11.) je další Daigami sraz opět v 18.00 (šest večer xD) x)) Jo, já vim, že mam ještě hodně co psát, ale tak pro zlepšení nálady... už ty srazy nebudou tak dlouhý, ptže ke konci už mě to moc nebavilo, takže jsem to moc rychle ukončila T_T

Co se týče reálnýhu srazu... xD bude to teda 21.11. v sobotu a Jasmin s Yuki navrhli jet na chodov na anime fest, kterej je prý až do 23.11. x)) Normálně bysme se asi všichni sešli na hlaváku a pak se přesunuli na chodov x)) V kolik hodin? To ještě nwm, v kolik navrhujete? xD

Shrnutí pro méně chápavé xDD:

Sraz na chatu - v pátek --> 14.11. 2008 v šest večer (18.00)
Sraz v Praze - v sobotu --> 21.11. 2008 na hlavním nádraží, v kolik hodin se domluvíme x)

Jsem v SU n_n

9. listopadu 2008 v 12:42 | Harůůůš xDD |  Hlasujte pro...
Táákže jsem se u Piliky příhlásila do SU (soutěž umělců XDD)
Můj první výtvor můžete uvidět tadýýý xD a hlasovat tam pro mě taky můžete xDD
Arigatoooo xD


>>Harůůůůš ^^<<

Je konec! Boj začíná... 13. část

9. listopadu 2008 v 11:36 | Harůůůš xDD |  Je konec! Boj začíná...
Jiro přiběhl k Misakimu a vztekle odkopl Aičinu mrtvolu od něj, až padla na zem. Těžce padl na kolena a za ním následovala i Iris s Lainem. Objal Misakiho kolem ramen a brečel mu do krvavého trika.
"Misaki... Misaki..." popotáhl a zakuckal se, "Misaki..." opakoval tiše a zavrtával se hlavou do jeho chladných ramen. "To bude v pohodě, kámo... půjdeme domů..." zakoktal a víc si ho přitiskl k sobě.
"Jiro," položil mu ruku na rameno Lain a se skleněnýma očima se zdrceně podíval do země.
"Nesahej na mě!!!" Zařval se něj a ani se neobrátil. Iris nebyla schopna slova, rukama si zakryla nešťastnou tvář a předklonila se dopředu, až se dotkla čelem země.
Tomu se říká beznaděj... dívajíc se na svého nejlepšího přítele, jak umírá v boji, na který jste nebyli dost silní. Nikdo nemá ani ponětí, jaké to je, jestli to nezažil. Nikdo nedokáže popsat tu odpornou hořkost, která do na lících pálí. To bodání do srdce, které se prohluboje každým zvukem vašich brečících přátel. Ten neznadějný pohled na studené tělo toho, se kterým jste tvávili tolik času.
"Oni mi zabili manžela..." promluvil tiše a nenávistně Jiro a pomalu položil Misakiho tělo na mokrou zem. Iris pomalu zvedla hlavu a dala si mokré vlasy od deště z obličeje, ale stejně nic přes oči plných slz neviděla. Déšť... poslední věc, která je chladila. Jinak jim srdce plála nenávistí a byla zraněná a probodaná od bolesti z pohledu na Kumiky a Misakiho tělo.
"Jiro, jeho život by bez Laiones stejně byl strašný. Sám víš, jak ji miloval..." uklidňoval ho Lain, který ale sám byl víc než nešťasten z Misakiho smrti.
"Oni mi zabili manžela..." zopakoval to víc ostře Jiro a dál koukal na Misakiho.
"Ano, zabili. A co uděláš?" Promluvil Keiji, který se objevil nad nimi, sedíc si na větvi. Hned z ní ale musel seskočit, protože po něm Jiro hodil kunai.
"Co udělám?! Pomstím se!!!" Zavřeštěl a rozeběhl se ke Kaitovo doupěti.
Lain a Iris se postavili do bojové pozice naproti Keijimu s odhodlaným a maximálně vzteklým pohledem.
"Co děláte? Já svůj úkol splnil, vy si jděte po svých," odsekl Keiji, usmál se na Laina a zmizel...
-------------------------------------------
Krátký a hnusný, ale dneska nemam nápady -_-

Hej! Kde to vázne? XDD

8. listopadu 2008 v 13:11 | Harůůůš xDD |  Ostatní moje žvásty xD
No kde?! Kde?! XD Jaktože v diskuzi už nejsou komentáře ako? xDD Takhle ten rekord neuděláme když se budete flákat!!!! xDDD takže ---------> TADY se píše povídka!!! XD

GazettE xDDD

7. listopadu 2008 v 19:27 | Harůůůš xDD |  the Gazette foto
3. pokus!! xDD Doufám, že už konečně se mi podaří sem dát ty obrázky GazettE a nevypadne to kua už!! xD


Řetězák - smích a slzy xDDD

6. listopadu 2008 v 21:32 | Harůůůš xDD |  Řetězáky xP
To je tak, když se Haruška nudí a nece se jí psát powídka XDD

Vše závisí na jednom měsíci... 17. část

6. listopadu 2008 v 21:05 | Harůůůš xDD |  Vše závisí na jednom měsíci

Je tu další dílek... Díky tomu Egyptu toho je celkem dost, takže tu poslední dobou máte dost povídek, co? xDD


Je konec! Boj začíná... 12. část

5. listopadu 2008 v 19:32 | Harůůůš xDD |  Je konec! Boj začíná...
Tak tohle je delší, ale kdo to čte, tak bych ráda abyste to dočetly, protože ten konec se mi líbí nejvíc ^.^
--------------------------------------------------------------------

"A víš co?! SEREŠ MĚ ty *pííííííííppp*!!!" Zaječela vztekle Iris a bouchla do země, která se pod její zuřivou pěstí téměř rozpálila. Byla úplně mimo. Její horké slzy tekly proudem z rozhněvaných očí po rudých lících a vražedných rtů se zaťatými zuby. Celá se třásla a potřebovala do něčeho praštit. Chtěla vzít Aiko a vydrápat jí její oči a ten odpornej úsměv z obličeje!! "Zabiju tě!!!" Zuřila.
"Och, taková silná slova..." ušklíbla se Aiko a pohodila řetězem.
"Sam!" Sykla Iris k jejímu psovi a dál už nemusela nic říkat. Nasadila si obří drápy na ruce, které na to zatla v pěst.
Z burácejícím křikem se rozeběhla proti Aiko a se zamlženýma očima od slz udeřila. Aiko stačila její útok zastavit řetězem a odhodit ji na protější strom. Rychle se objevila vedle ní a Iris, vytahujíc se na kolena, přitiskla k zemi svou nohou.
"Jsi slabá... a ani ne moc chytrá... ty do tohoto světa nepatříš..." špitla k ní a kopla ji do břicha. Z Irisných úst vyšel bolestný sten, po kterém následovalo křečovité chycení za její břicho.
"Nech jí bejt!!" Zařval Jiro, který se nehodlal na to jen koukat. Hodil na Aiko několik shurikenů a kunaiů. Malá blondýnka stačila uhnout jen před několika, ale jeden shuriken a kunai je jí zabodli do ruky a ramene. Aiko zasyčela a rychle si vyndala zbraně, které jen upustila na zem.
"Tebe jsem se na nic neptala ani tě k ničemu nevyzvala!" Křikla teď už naštvaná Aiko a obrovskou rychlostí chytla Jira pod krkem. Tiskla jeho hrdlo jako svoje oblíbené několikrát zašité panenky. V jejích očích plála chuť po krvi, která byla teď cítit všude. Ta železná pachuť, která jí tekla z úst.
Jiro zasýpal a chytil jí ruku, kterou se snažil odtáhnout od sebe. Ale Aiko jako by teď měla sílu několikrát vetší než on. Kyslík mu pomalu docházel a obraz se pomalu měnil jen v obrysy a barevné fleky.
"Jir...!!!!" vyhrkl Misaki a chtěl se postavit, ale pouze vykašlal krev a sesypal se opět na zem.
"Haf!!!" Štěkl nebojácně Sama strhl Aiko od Jira na zem. Jiro padl do trávy na kaluž krve a rychle se nadechl až se mu zatočila hlava. Vytřeštěnýma očima koukal na krvavou zem a střídal rychlé výdechy a nádechy. Rychle se rozhlédl kolem a hledal dlouhé, blonďaté vlasy. Našel je! Leží na zemi... v krvi... u ní Sam a v tlamě má její ruku. Je slyšet jen ječící hlas malé holčičky. Ale pozor, ne zoufalý, ale vzteklý a vražedný...
"Jdi ode mě!!!" Zavřeštěla Aiko, zatla ruku v pěst, kterou přitiskla k Samovo čumáku a ruku na to otevřela. Do Samovy hlavy vplula palčivá bolest, až byl pes donucen dívčinu pustit.
"S...same," zakvílela potichu Iris a musela se chytit za břicho, přitom se převalila na bok, sledujíc svého psa, jak padá vyčerpán vedle ní.
"Tak..." polkla udýchaně Aiko. "Přišla jsem zabít jen jednoho člověka..." Otočila se k Misakimu a kulhavě a úplně vyčerpaně šla k němu.
"A já... já jsem přišel zabít tebe," zadýchal se Misaki a snažil si utřít krev a špínu z tváře, ale bylo ji příliš mnoho. Hlubokýma, modrýma očima sledoval Aičino zoufalé tělo, jak se k němu ještě zoufaleji blíží. Opřel se o kmen stromu a na tvář mu spadl studený pocit. Misaki zvedl hlavu na zatažené nebe, ze kterého začaly padat průzračné kapky děště, které mu stékaly po lících.
Z Aičina těla stékala krev smíšená s vodou až nakonec padla na kolena u sedícího a vysíleného Misakiho.
Chytila ho za triko a prudce přitáhla k sobě...
Jiro s Iris se zmohli jen na vykulení očí a otevření úst dokořán.
Misakimu se zúžily panenky, ale nemohl popadnout dech. Ta ústa... je to jako by před ním klečela Laiones. Hladově ho líbala na studená ústa a míchal se jim do toho jen déšť. Ten pocit bušivého srdce... Ta touha... To bolestivé svědomí...
Aiko zavřela oči, ze kterých se jí vylily slzy a prožívala svoji nejkrásnější a poslední chvíli jejího života.
Misaki si však uvědomil, že Laiones je mrtvá, ale než se stačil od její sestry odtáhnout, udělala to ona. Pevně a se slzami v očích ho objala a špitla: "Půjdeme do pekla spolu..."
Pak už jen Misaki cítil chlad ocele ve svém srdci, který pomalu začal mizet přesně jako poslední obraz jeho zoufale křičících přátel....
"MISAKI!!!!!!!!!!!!!"

--------------------------------------------------
Jo a gome za chyby -_- xDD

!!!Daigami sraz - ŽIVĚ!!! xDD

3. listopadu 2008 v 17:12 | Harůůš xD |  >>Srazy Daigami<<
Takže!!! XDD Na srazu Daigami jsem vám už říkala, že bych chtěla udělat nějakej Daigami sraz naživo.... xDDD a tady to je...

Ráda bych ho uskutečnila 22.11. což je samozřejmě sobota. Slíbila jsem vám, že to budete vědět nejmíň 14 dní předem. Můžeme to ale i přesunout, takže do komentů napište, kdo byste mohli ^_^

!!!ALE nechci zapomenout ale i na ty, ktří do Daigami nepatří... i ti samozřejmě můžou přijet xDD!!!

Další informace jako místo a přesný čas se dozvíte až potom, teď je nějdůležitější ten datum, ale kdybyste byli příliš zvědavý, tak místo plánuju Prahu na hlaváku xDD

>>Harůůš xDD<<

Slepý copánek - recenze

2. listopadu 2008 v 9:38 | Hara xD
Takže jak jsem slíbila - je tu menší povídání o mé budoucí nudné povídce xDD


Echm xD

2. listopadu 2008 v 9:08 | Hara xD |  Kecy ohledně blogu xD
Takže jsem jak debil maximálně vzteklá upravovala Daigami, ptže jsem si všimla, že je to písmo bylo černý a tím pádem nebylo vidět... xDD inteligent taky twe... xD ještě jsem tam přidala obrázky, který jsem v Egyptě nepřidala xD
Teď jsem slíbila, že vám něco řeknu o tý povídce... xD no řeknu, ale až v dalším článku, ptže teď k tomu budu dělat rubriku a tak xD

Jsem doma XDD

1. listopadu 2008 v 23:31 | Hara xD |  Kecy ohledně blogu xD
Hurááá! xD Právě jsem se vrátila z nudnýho Egypta xDDD celkem jsem tam psala, takže už mam 7 stran nový povídky, kterou sem nebudu přidávat moc často, ptže jí chci napsat líp... ale jak tak píšu a čumim... twe! Ona je trochu nudná xDDD šak uvidíte sami no... bude se jmenovat Slepý copánek... někteří už možná ví, ptže o ní mluvim už dlouho xDDD
Zítra nebo další dny o tom napíšu víc n_n

Dobrou noc xDDD

>>ospala Haruuš xD<<

Vše závisí na jednom měsíci... 16. část

1. listopadu 2008 v 15:31 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci

Nevim co říct, prostě čtěte! xD