Říjen 2008

SONP!!! xDD

5. října 2008 v 21:04 | Hara xD |  SONP
Takže... Haruška se dneska šíleně nudí a dělat úkoly do školy se jí nece, takže se rozhodla udělat soutěž o nej povídku!! xD Takže se prosím prosím všici přihlašte ^_^
>>Harůůš xDD<<


Vše závisí na jednom měsíci... 11. část

5. října 2008 v 20:19 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci
Další dílek xDD z tohodle jsem nemohla...taká pitomá hádka xDDD A tenhle díl je o něco delší ^_^


Teresa xP

5. října 2008 v 11:58 | Hara xD |  C - galerie xP
Tak tady máme Teresu z Claymore xDD

Je konec! Boj začíná... 9. část

5. října 2008 v 11:46 | Hara xD |  Je konec! Boj začíná...
Misaki doběhl k jednomu stromu a padl na kolena opírajíc se o něj. "No ty už seš zase s námi?" ozval se přidrzlý hlas o kus dál. "Hej... to zase ta...ta... Aiko?! Ten malej fracek?! Jak já bych jí nejraději utrhla hlavu jako tý panence kur*adrát ****pííííííííípppp xDDD **!" Po chvíli Misakimu okamžite došlo, že to byla Kumiko, podle její rozvinuté slovní zásoby.
Misaki vzal poslední své síly a postavil se ke stromu směrem k jeho přátelům.
"Myslim, že to stačí..." vydechl při vzteklou Kumiko.
"Misaki!!" vyštěkl Lain a chytil Misakiho ještě před tím, než padl na zem.
"Seš v pohodě, kámo?" Rychle vyhrkl Jiro.
"Co to je za blbou otázku?!" Zaťukala si na čelo Kumiko a zašklebila se. Jiro nasadil urážlivou tvář, ale sám si musel řiznat, že to byla vážně hloupá otázka...
Lain posadil Misakiho do trávy a začala mi svým jutsu uzdravovat rány...

Ve skrýši...

"Majo...." vydechl Kaito, když všichni odešli. Mayuko trhla hlavou, vyděšeně na něj pohlédla
a utekla do kouta nejdál od něj.
"Já ti nic neudělám, maličká..." usmál se Kaito a šel k Mayuko pomalým krokem. "Lidi jsou zlý, ale já nejsem člověk. Teda ještě ano, ale s tvou pomocí už nebudu. Pojď, zničíme tenhle zkažený svět a nastolíme pořádek," Kaito si klekl k bledé Maje, která ho sledovala svýma sněhovýma, nevinnýma očima.
"Už nikdy neucítíš ten chlad, Majo. Podej mi ruku..." Natáhl k ní svou černou ruku a díval se na ni svýma hlubokýma černýma očima.
Mayuko jen chvíli seděla v koutku a dívala se do jeho ďábelských očí, které ji nesmírně lákaly, ale snažila se tomu bránit. Ale nakonec... natáhla svou modroučkouručku a položila ji na dlaň černou jako uhel.
Kaito ji pěvně chytl a objal. "Dobře jsi udělala, Majo. Zničíme tenhle svět, ale musím tě pustit z tohodle jutsu, které tě změnilo a pochybuji, že semnou potom budeš souhlasit. Dej mi svou sílu a pomůžu ti!" šeptal vyděšené Maje do ucha. Nic se však nedělo.
"Majo.... chceš snad, aby lidi zničili tento svět? Lidi jsou odporní tvorové. Ničí sami sebe, zrazují se a neví, co je to láska. Klamali tě, pronásledovali a chtěli tě zabít. Pamatuješ si tu prázdnotu, se kterou jsi chodila? Já tě plně chápu, Majo," pevněji ji objal, až Mayuko začala cítit Kaitovo teplo (ne, není to úchylný!! xDD).
Maja ho taky objala a po lících se jí skutálely dvě slzy. "Nikdy to nebude takový, jaký chceš, Majo! Vždycky lidi budou zlý a budou se pokoušet ti sebrat všechno, co máš!!" řekl naštvaným hlasem. V Maje se vše začalo bouřit a její čakra se začala vylévat ven. Pod ní se rozpálila zem plná té mocné energie. Kaito natáhl ruku ke stropu a začal pohlcovat všechnu čakru i tu, kterou měla Maja ještě v sobě. Mayuko začala stoupat do vzduchu a ztratila vědomí. Všude se rozlévala modrá čakra, která se míchala s černou. Tlak, roznášející se po ohromném úkrytu, ničil téměř vše, co mu přišlo do cesty. Nad Kaitovo již lidskou dlaní se vytvořila ohromná koule tmavěmodré čakry, přibližujíc se něco jako černé díře, která však nic do sebe nevtahuje, jen zbytky Majiny čakry.
Mayuko padla na zem v bezvědomí a ve své původní podobě. Kaito dal ruku před sebe a díval se ohromnou kouli ve své dlani. Spokojeně se usmál a podíval se na Mayuko ležící kus od něj. "Tak... a teď budeš chvilku spát, má drahá. Až se vzbudíš, budou tvý přátelé mrtví a tebe nic nebude rozptylovat..."

J. R. R. Tolkien

5. října 2008 v 10:37 | Hara xD
Takže tohodle si ani nemusíte všímat, to je jen pro mého drahého profesora Maxe z E-Bradavic ^_^ xDD Můj domácí úkol prosím xD

Podpis členů the GazettE

3. října 2008 v 18:32 | Hara xD |  the Gazette foto
Twe!!! xDD Ruki takej podpis! xD Ani u jednoho bych nepoznala jejich jméno xDD

Ruki a jeho malej tajtrdlik xDD

3. října 2008 v 18:21 | Hara xD |  Fotky - Ruki
Neurazte se, že jsem toho psa nazvala tajtrdlíkem jo? XDD

Uh! xDD

3. října 2008 v 16:58 | Hara xD |  Změny designu...
Hej no tak to je snad můj nejobyčejnější desing XDD nějak mě nic nenapadalo, ae je tam GAARA! xD vidíš to, Jasmin jo? xDDD no líbí se vám? XD ne... jasně XDD

Je konec! Boj začíná... 8. část

2. října 2008 v 20:27 | Hara xD |  Je konec! Boj začíná...

Ať navždy cítí chlad ocele!!

"Překvapuje tě, že jsem to přežila?! Mrzí tě to, že?" Aiko zvedla ruku do vzduchu a tím i Misakiho, který se marně snažil dostat zpátky na zem. V Aičiných očích se teď odrážely úplně jiné záblesky než předím - nenávistné a vážné.
"Jsi slepý, Misaki. Myslíš, že by se Laiones zabila, kdyby tě opravdu milovala?!" zaječela Aiko a prudkým rozmachem ruky odhodila Misakiho na strom po její levici. "Myslíš, že by se mi omluvila, za to, co mi udělala?!" Rychlým krokem přiběhla k němu a svou ručkou plnou černé čakry mu dala pěstí do tváře. "Myslíš, že je ona ta svatá?!" Chytila ho pod krkem a s nejnávistnějším pohledem, jaký Misaki kdy viděl, ho pomalu, ale jistě začala dusit. "Myslíš, že ona je ta pravá?! Jsi blbec, Misaki!!! Totální blbec!!! Otevři už konečně oči!!!" Zavřestěla mu do očí a rychle si jednou rukou utřela slzící oči.
"Ano, myslím..." promluvil Misaki za ní, až se Aiko zúžily panenky při pohledu na kus dřeva před ní. "Jo, to je výměna..." Zašklebil se Misaki. "Vůbec nevím, o čem to mluvíš... Laiones nikdy nic špatného neudělala, ale teď mě to nezajímá.Moje sestra je v nebezpečí, takže ty si tu buď a já půjdu!" Promluvil a praštil Aiko do zad, ještě než stačila uhnout. Moc dobře věděl, že Aiko v taijutsu moc dobrá není. Rychle jí úvázal ruce, dokud byla v bezvědomí a s krvavým ramenem, odřeným obličejem a bolestí v noze běžel směrem ke Kaitovo doupěti.
Ukrutná bolest v hlavě probudila Aiko mnohem dřív, než se dalo čekat. Chtěla se pohnout, ale svázané ruce u stromu jí to neumožnily. Aiko kopla do stromu plná nenávisti a vzteku. Měla sto chutí něco rozdrápat, rozbít nebo alespoň rozsekat. Chtěla i sama sobě ublížit, aby uspokojila tu touhu po krvi. Teplá krev z odřeného zápěstí, jak se chtěla vyprosit z pout, jí stákala po studených bledých rukách. Ta bolest ji uklidňovala, ale přesto byla maximálně vzteklá. Její rudé líce a zaslzené oči už nevnímala a vnímala jen své bolavé srdce.
"Aiko?! Co to pro boha..." vyhrkl nevěřícně Makoto a přiběhl k ní. "Seš v pořádku?" Vydal ze sebe starostlivě a rozvázal jí ruce.
Aiko si horlivě sundala pouta z rukou a svou malou pěstí bouchla do Makotovi hrudi, což ho ale nebolelo.
"Proč je tak slepý?! Je to totální blbec!!!" Zaječela Aiko se slzami v očích a dál bušila do Makota.
"Kdo? Misaki...?" nechápal Makoto a chytil Aiko ruce.
Aiko se mu vysmekla, přikryla si rukama obličej a propukla v hysterický pláč. Padla na kolena a sklonila se úplně k zemi.
"Aiko... ty..." odmlčel se. "Ho miluješ........?" zklamaně sklonil hlavu a díval se na ni.
Po chvíli však Aičin pláč utichl a Aiko se začala hlasitě smát. Makoto na ni hodil vyděšený pohled a ustoupil o pár kroků dál.
"Milovat?! Co to je?!" chechtala se Aiko a zvedla hlavu s krvavýma očima a ďábelským úsměvem.
"Ať navždy cítí chlad ocele!!" vyštěkla, prudce mrštila krvavou rukou a všude kolem se udělala velká neviditelná bariéra...

DN cosplay xD

1. října 2008 v 22:33 | Hara xD |  DN - cosplay
Ooo XDD závidim těm lidem, kteří dokážou udělat takej pěknej cosplay... xDD

Doost povedený cosplay *-*

1. října 2008 v 22:30 | Hara xD |  FF - cosplay xP
Tak tohle jsou fack dost dobrý cosplay!!! xDDD Sice tam něco není z FF VII, ae tak stejně ty postavy už skoro všechny znáte ne? xD

EL video xDD

1. října 2008 v 22:16 | Hara xD |  Videa EL
No, tohle je moc pěkná písnička od Akiry Yamaoko - Your rain ^-^

Claymore manga xDD

1. října 2008 v 21:57 | Hara xD |  C- Videa
Tak tohle je hustý video... jak to někdo dokázal vytvořit?! O_o

Vše závisí na jednom měsíci... 10. část

1. října 2008 v 21:38 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci
Další díl xD ten se mi vůbec nepoved...taky ho dělat narychlo a tak večer co? XDD