Vše závisí na jednom měsíci... 9. část

24. září 2008 v 17:38 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci
Uáá!!! Další část!! xD To jste rádi co?! xDD

------------------------
"Šmejde!!" vyjekla Kaori, prudce se otočila a tam… TMA! xD "Potřebuju srát!!" řekla vyděšeně. "Kai?" Rychle udělala znamení ruky a z mizícího genjutsu se vynořil ten týpek se sexy brejlema a zaútočil na Kaori.
"Úchyl!!!" Vyštěkla a odkutálela se někam, kde je tma xDD "Sam! Ty psí šmejde, kde seš?!" vřískla, ale Sam nikde, jen se jí nad hlavou zablýskly brýle a pak už jen Kaori viděla jeho pěst na svým obličeji. Kaori sebou třískne o zeď. "Blbej pes…" zaskuhrala. "Fajn, už se mi nechce ani spát, ani srát!" Naštvaně si nandala drápy a sekla!

"Kurwa!!!" Zařvala Balip nad ukrutnou bolestí v noze způsobnou zabodnutým kunaiem. Balipso se rychle zbavila několika ninjů, kteří byli již u vchodu do skrýše a pak si vytáhla kunai z nohy s hordou nadávek.
"Sakra! Dávej pozor!!" Křikl Takumi na Balip a sejmul další oběť.
"Pozor je mě u prdele! Hlavně ať se tam nedostanou!" Odsekla naštvaně Balip a pustila se do dalších. "Nemáš u sebe nějakou vodu?" Zeptala se po chvíli.
"Mám jen led!" Odpověděl Takumi, když zrovna dával pěstí jednomu z hordy lidí.
"Dej to sem!" nahrnula se k němu Balip, uřízla si kousek ledu a hodila ho do pusy. "Teď potřebuju abys chránil vchod a kryl mě! Jde se na věc!"
"Fajn… sice tim dost pokouším probuzení šílenství, ale za ochranu vchodu to stojí…" Balipso zavřela oči a rychle začala cucat led a tekutinu rozlévala všude po celém těle. Míchala ji s čakrou a čekala na správný okamžik.
"Akime! Zavři oči TEĎ!!!" zaječela Balip a po jejích slovech se vytvořil oslepující světlo, které všem ninjům zmrazilo krev.

"Vážně?" Usmál se zrzek na Mari a jedním super chmatem přehodil karty a tentokrát jí držel kunai u krku on.
Mari na sucho polkla. "Docela dobrý," prohodila, když zpanikařeně vymýšlela, co dělat.
"Docela?" Zašklebil se.
"Jo, docela!" oplatila mu úšklebek a telekineticky ho odhodila na protější stěnu. "Ale ne úplně," dodala a pomalým krokem k němu šla.
Zrzek rychle vyskočil na nohy a naštvaně se podíval na Mari. Ta se však jen usmála a svou telekinetickou silou zvedla jejího nepřítele do vzduchu…

"Ou… Yuki se rozjela," zasmála se Hara, když opět zkřížila meč s blonďákem. Šedovlásek //jak mu mam jinak říkat? xDDD// to ale tak vtipně nebral a už mírně naštván uhodil Yuki do ruky, ve které měla jehly.
"Začínáš mě štvát!" naštvala se Yuki, podkopla mu nohy, až spadl na zem a uhodil se tak, že mu z koutku úst vytekl pramínek krve.
Bišík, pro Yuki momentálně víc přitažlivý než normálně, se snažil postavit, ale když zvedl hlavu, rychle si to rozmyslel, protože nad ním vítězně postávala Yuki. Po chvíli si na něj obkročmo sedla a sladce se usmála se slovy: "Opravdu nechceš vyjednávat?"


Černovlásek nechápavě kouká na maličkou Jasmin, která se k němu řítí. Jasmin se jen pro sebe zašklebila a skočila! xDD

"Tak počkat!!!" Vyštěkla Hara a všichni se zasekli. //chápete jak to myslim ne? xDD// "Co takhle dohoda?!" Všichni se postavili do normálního postoje a blbě na Haru čuměli, kromě zrzka, který spadl z výšky na zem, když ho Mari pustila.
"Dohoda?" zopakovala větu Jasmin, ležící na svém novém milenci xD.
"Jaká dohoda?" zeptal se blonďák za všechny kluky. Hara se snažila mermomocí něco vymyslet.
"Tak?!" Ozval se netrpělivě týpek s brýlemi. Do toho skočila Kaori, která využila jeho nepozornosti a chytila zezadu. "A máš to ty vyhulenče!" Vítězně se zasmála.
"Kaori! Nech ho!!" Okřikla ji Hara, ale v duchu byla ráda, že na sebe Kaori upozornila, protože měla více času přemýšlet xD.
"On si začal!!" Ukázala na něj prstem Kaori.
"No…" ozvala se Jasmin a chtěla Haře pomoct z velmi nepříjemné situace. "Naše velitelka chce říct… uh…" Jasmin hodila zoufalý pohled na Haru a dál zapínala mozek…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 かおり かおり | E-mail | Web | 24. září 2008 v 18:10 | Reagovat

Eéééj Haro! xD úpe krutý! Strašně moc se tady gebim jak blb xD jen tak dále n_n

2 Akimoto Takumi Akimoto Takumi | 24. září 2008 v 18:42 | Reagovat

good haro! good!

3 Mari Mari | E-mail | Web | 25. září 2008 v 17:50 | Reagovat

Všichni se postavili do normálního postoje a blbě na Haru čuměli, kromě zrzka, který spadl z výšky na zem, když ho Mari pustila.  *výtlem století* chudááák xD Haro je to fakt vymakanýý xD

4 Balipso hi Suri Balipso hi Suri | Web | 26. září 2008 v 21:19 | Reagovat

a máš to ty vyhulenče xDDDD *totální výtlem*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama