Je konec! Boj začíná... 7. část

22. září 2008 v 8:43 | Hara xD |  Je konec! Boj začíná...

Navždy s tebou...

"Řekla jsem, vrať mi to!!" Zaječela Aiko a zatla pěsti.
"A co za to?" Zašklebil se Misaki jako malej desetiletej parchant. Aiko málem vybuchla vzteky, ale nakonec se jen zhluboka nadechla a opět svýma chladnýma očima kontrolovala situaci.
"Dobře... Klidně ho roztrhej, ale pak nechtěj, abych sbírala tvoje kusy těla na pohřeb..." mile se usmála. Misaki byl jejími slovy trochu zaskočen, ale nenechal se zastrašit.
"Nemam důvod toho medvídka roztrhat, vždyť je trháš sama..." Vrátil jí úsměv a dal hračku jednomu svému klonovi, který si sedl vysoko do koruny stromu.
"O medvídka?" Vysmála se Misakimu Aiko.
"Ty o medvídka, já o informace, kde leží Lainina duše!" Tvrdě prohlásil Misaki a vrhl se na ni se svým řetězem. Aiko zmizela v páře.
"Lainina duše? Je mrtvá, Misaki. Co bys ještě chtěl?" Ozýval se milý, dětský hlas ze všech stran.
"Nezemřela normálně. Vypařila se!" Zařval Misaki do prázdna a svýma tyrkysovýma očima přejížděl okolí, hledaje malé blonďaté culíčky.
"Máš pravdu, Misaki..." ozval se hlas odlišný od hlasu Aiko. Misaki prudce trhl hlavou a málem se mu zatočila hlava při pohledu na dívku před ním.
"L-Laiones?!" Vyhrkl horlivě Misaki na vznášející se obláček páry, který vytvářel Laininy obrysy a krásné svítivé červené oči.
"Misaki, nemůžu tu s tebou mluvit dlouho. Jak vidíš nejsem zrovna v nejlepším stavu, ale pokusím se ti vše říct. Moje duše je zatím v pořádku. Dám ti svou sílu proti své sestře a až jí zabiješ, budu navždy s tebou..." Slabý přízrak sletěl níž a ze spodních oblaků se vytvořily štíhlé půvabné nohy, které Lai donesly až k Misakimu. Laiones natáhla ruku ke svému příteli a pohladila ho po horké tváři.
"Ne!" Vykřikl Misaki a rozmáchnutím ruky rozpustil obraz. "Kai!" křikl aby odvolal genjutsu kolem. Nic! Laiones se zjevila kousek od něj a její nechápavé smutné oči se ryly Misakimu do hlavy.
"Misaki, na tyhle věci já teď nemám čas..." promluvil klidně přízrak.
"Máš dost silné genjutsu, Aiko. Znám Lai už hodně dlouho a ta by se nikdy na mě nedívala takhle a neříkala, že na takové věci nemá čas. Spíše by mě pochválila. Je vidět, že svou sestru neznáš..." Usmál se Misaki a Aiko ze zjevila vedle falešné Laiones.
"Jsi chytřejší než se zdá," usmála se Aiko a natáhla ruku s velkou rudou koulí, kterou menším pohybem ruky poslala na Misakiho.
Misaki vyskočil na strom, udělal několik znaků rukou a vytvořil kolem sebe bleskový štít. Ničivou kouli málem neudržel od svého těla, ale nakonec vše ustál a hned jak smrtící síla přešla, zaútočil svým dlouhým řetězem prolévaným čakrou s bleskovou podstavou.
Aiko skočila za Misakiho a chytila si zápěstí, které se nestihlo vyhnout Misakinýmu //co to? xDD// útoku. Její krev měla stejnou barvu jako její oči, které momentálně nevěřícně koukaly na svou ránu.
"Tys mě zranil..." vydechla nevěřícně.
"Aspoň něco vidíš normálně..." usmál se Misaki a nečekal, až se Aiko vzpamatuje. Rychle vytvořil vodní kouli, do které vložil i svůj mocný blesk. Sbohem, Aiko...
VÝBUCH!! //tohle nebudu komentovat xDD je to normální výbuch... bum bum xD né ten výbuch, na kterej někteří myslí xDD// Ohromná tlaková vlna se roznesla všude kolem a obrovská záře oslepila Misakimu oči. Ozval se obrovský hluk a nakonec jen šeptání zraněných stromů.
Misaki křečovitě otevřel oči.
"Hledáš někoho?" Promluvila dívka před ním a Misaki jen ucítil tvrdou hlínu na své tváři a železitou chuť v ústech.
Vyklepaně snažil sezbírat ze země. To jutsu ho naprosto vyčerpalo a čakry mu moc nezbývá. Jaktože to přežila?! Probíhalo Misakimu hlavou...
----------------------------------------------------
Dneska je to bez obrázku, ptže to píšu ve škole a bylo mi blbý hledat tady obrázek xDD a navíc to stejně nikdo nečte T_T
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvoje nejoblíbenější roční období? xD

Jaro
Léto
Pozdim
Zima
Nevybírám si xP

Komentáře

1 Kaori Kaori | E-mail | Web | 22. září 2008 v 15:30 | Reagovat

fůůů.... záčínám Aiko fandit xDD *zaleze pod stůl* uhm... dlouho se tam nobjevil Kaito... xDD Je to hezký, Hárůš n_n

2 Akeshi Akeshi | Web | 22. září 2008 v 17:15 | Reagovat

ÁÁÁÁ----cool..dááál....dííííky...jsem cvok XD

3 nixira nixira | E-mail | 22. září 2008 v 18:50 | Reagovat

ooooo drsný dílek n_n honem dalsi honem honem :)

4 Pilika ^_^ Pilika ^_^ | Web | 22. září 2008 v 20:39 | Reagovat

Nikdo to nečte?? *nafučeně se otočí* já to čtu!! a pořád!!!! xPP.... napiš dalšííííííííííííííííí prosííííííííííím!!! xDD

5 Ino Ino | 25. září 2008 v 20:35 | Reagovat

Já to taky čtu.Je to upa suproví, rozhodně pokračuj  Haruš.

6 simiska simiska | 30. září 2008 v 17:23 | Reagovat

sem s dalším dílem

za jak dlouho dude další?

a teď dej písničky dlouho žádný nebyli!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama