Je konec! Boj začíná... 6. část

13. září 2008 v 13:06 | Hara xD |  Je konec! Boj začíná...

Sestra a sestra... bratr a sestra...

"Že bych slyšel Kumiko?" Vystrčil hlavu ze křoví Jiro a kouknoul na Kumiko, která si drbala hlavu z narážky do bariéry.
"No ne asi... kur.... bože! Co to zas je?!" Zařvala naštvaně a kopla do bariéry.
"To Aiko... nějaká supersilná bublina či co..." zazubila se Iris, která vypadla ze křoví ke Kumiko.
"No ty už seš zase s námi?" Zašklebila se Kumiko. "Hej... to zase ta...ta... Aiko?! Ten malej fracek?! Jak já bych jí nejraději utrhla hlavu jako tý panence kur*adrát ****pííííííííípppp xDDD **!" všichni si raději zacpávali uši, aby neslyšeli Kumiky nadávky a jen se potichu chechtali.
"Myslim, že to stačí..." promluvil někdo za nimi...
"Misaki, ty bys mi ublížil? Jsem jí podobná, nemyslíš?" Promluvila nevinně Aiko a téměř ho hypnotizovala svýma očima.
"Jo... seš jí až moc podobná... že ti není blbě se takhle chovat! Zabít svou vlastní sestru! Nechápu, jak můžeš mít tak zkažené srdce!" Odsekl naštvaně Misaki.
"Nikdo nemá čisté srdce, Misaki. A ty bys právě o sestrách neměl vůbec nic říkat..." mile se usmála Aiko. Misaki se málem udusil, jak ho její slova zaskočila. Má pravdu! Mayuko!!
"Aiko, nikdy jsem neřekl, že já mám čisté srdce. Lituju toho, co jsem udělal... Nemáš strach, že ty toho litovat taky budeš?" Nedal se.
"Zabila jsem ji pro někoho... Ty jsi své sestře ubližoval téměř za nic, Misaki..." řekla svým dětským hlasem.
"Tak dost!" Rozkřikl se Misaki a prudkým pohybem ruky roztáhl jeho mohutný řetěz. Aiko si mírně překvapeně prohlédla řetěz, ale pak se její úsměv vrátil do původní nevinné podoby. "Od sestřičky, že?" Usmála se.
"Jo, od Laiones. Její nejoblíbenější zbraň, kterou mi před třemi lety svěřila. A nikdy bych nečekal, že jím zabiju její sestru," odpověděl jí Misaki mírně zklesle a průdkými pohyby poslal řetěz proti Aiko. Obraz osmnáctiletého dítěte se rozplynul jako pára nad hrncem.
"Chceš zabít dalšího člověka, Misaki?" Zeptala se Aiko svým hláskem bokem stojící za Misakim a dívající se do dáli. Misakiho její slova mírně zaskočila, ale hned jak se jeho mozek opět ozval, měl opět argument proti jejím srdce drasájícím otázkám.
"Nemůžu ti odpustit to, že jsi zabila Laiones!" Stačilo jen pár pohybů a řetěz šel opět po Aiko. Ta opět zmizela, ale tentokrát Misaki předvídal, že se objeví na stromě, takže byl o krok před ní. Aiko téměř vyjekla, jak se lekla velkého řetězu a rychle seskočila z větve, přičemž upustila svého medvídka, kterého Misaki přitáhl k sobě.
"Neupustila jsi něco?" Usmál se Misaki a měl sto chutí její hračku roztrhat na sto kousíčků.
"Vrať mi to!" Vyštěkla Aiko jako malý dítě hrající si na písečku, kterému byla vzata lopatka. Misaki byl trochu překvapený. Ano, Aiko je možná trochu ještě dítě, ale je to dvojče Laiones. Obě jsou nadprůměrně chytré a mocné, ale Aiko se teď chová jako malej spratek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pilika ^_^ Pilika ^_^ | Web | 13. září 2008 v 15:15 | Reagovat

Ty káre!!! //už jsem jak kaori xDD// Tenhle díl byl naprosto úžasnej!! Jako naprosto úžasný!! Misaki, Aiko a Laiones jsou moji oblíbenci!!! Je to naprosto úžasný!!! Aiko je naprosto dokonalá xDD... a ten obrázek... prostě geniální!!! xDD

2 Akeshi Akeshi | Web | 14. září 2008 v 19:27 | Reagovat

GOOd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama