Srpen 2008

Další sraz Daigami xP

6. srpna 2008 v 15:03 | Hara xD |  >>Srazy Daigami<<
Tákže... do konce mi zbývají už jen dva díly Daigami, takže plánuju, že zítra nebo v pátek bude další sraz!! xD Napište, jaký den se vám to hodí víc jestli zítra nebo v pátek xD


Nepovedená zkouška... 7. část

6. srpna 2008 v 14:42 | Hara xD |  Nepovedená zkouška...
Je tu další díleekk! xD dneska plánju, že sem dám ještě jeden, ale až večer xP

Fajn, od teď nenávidim Misu xD

6. srpna 2008 v 12:09 | Hara xD |  Výtlem? xD (DN)
Fájn! xD Nenávidim Misu! Koukejte co mi udělala s Ryuuzakim. Eh...teda co Jasmíně udělala s Ryuuzakim xD.

Stačí jen jediný den... 12. část

6. srpna 2008 v 11:59 | Hara xD |  Stačí jen jediný den...

Melodie v rukách dívky... (Uch, to je název xD dneska mam divnou náladu xD)


Misaki bloudil temými uličkami za jemnými tóny piana, které byly hlasitější a hlasitější. Všechny tóny vytvářely překrásnou a neznámou melodii. Hypnotizující melodii. Misaki si chvíli myslel, že si tady, uprostřed ulice, sedne a usne, ale jeho nekonečná vůle ho táhla dál k zrdoji hudby.
Melodie vycházela ze strašího, potemnělého domu stojícího úplně na konci uličky. Misaki se snažil podívat do oken, ale ty byly příliš vysoko a nechtěl se skákáním do okna prozradit. Napadlo ho, že dům může mít zadní dveře, které se obvykle nezavírají.
Proč jen to vlastně dělám?! Zeptal se sám sebe a vylezl do temné zahrady, která mu naháněla husí kůži. Všude na zahradě na něj koukaly kamenné sochy a suché jabloně pokryté sněhem se mu snažily zabránit cestu dovnitř.
Dokážu to!! Křikl si Misaki v duchu, aby si navýšil sebevědomí, protože zahrada opravdu byla velmi strašidelná.
Konečně pomalu došel ke dveřím, kde už velmi dobře slyšel zvuk piana. Chvilku přemýšlel, jestli by nebylo lepší si u těch dveří sednout a jen přemýšlet nebo vejít dovnitř a zjistit, kdo to hraje a jaktože se hudba rozléhá až k němu domů. Rozhodl se pro to druhé. Srdce mu bušilo již někde v krku a ruce se mi klepaly tak, že měl problém i chytit kliku.
Pomalu a velmi tiše otevřel dveře a vešel ho temné chodbičky, kde byl starší nábytek s věšáky a deštníky. Misaki tichými kroky přešel přes další chodbu do místnosti, kde se ozývala melodie. Stoupnul si k futru a sledoval mladou blondýnku otočenou k němu zády, jak hraje na klavír. Obývák vypadal stejně pochmurně jako zahrada. Starší nábytek měl tmavé barvy přesně jako stolek, na kterém byla položená váza se suchými větvemi, ve kterých byly zapíchány suché rudé růže, a pozlacený šálek s talířkem a konvičkou. Okna byla podlouhlá a rámovaly je ohromné tmavé závěsy, které vytvářely snad ten nejtmavější pocit v místnosti. V rochu místnosti stála panenka velikosti 14letého dítěte. Měla černočervené šaty a její blonďaté vlasy byly sepnuté do dlouhého copu. I když měla ruce sepnuté a modlila se, koukala svýma červenýma očima přímo přes celou místnost na díveknu hrající na klavír. Ta ji však vůbec nevnímala a hrála svou melodii pořád dokola.
"Nemáš už dost?" Pronesla blondýnka k Misakimu, který za ní stál už dlouhou dobu.
"Omlouvám se! J-já..." začal koktat Misaki a snažil se vymyslet nejlepší výmluvu, ale zrovna v tuto chvíli mu to vůbec nešlo.
"Jednoduše jsi slyšel moje melodii, která tě dotáhla až sem," odpověděla za něj a přestala hrát.
"Proč už nehraješ?!" Vyhrkl Misaki.
"Protože už mě bolí ruce, Misaki. Hrála jsem tak dlouho, než si sem přišel," Laiones se postavila a odešla od klavíru k tmavé sedačce se stolkem a šálkem. "Posaď se," vybídla ho a sedla si do křesla.
"Znělo to, jako by jsi mě sem chtěla nalákat," zašklebil se Misaki a sednul si na pohovku.
"Taky že ano," mírně se usmála Laiones a lehkým máváním ruky nahoru a dolu přivolala další šálek a talířek na stoleček před vyvaleného Misakiho.
"Připomínáš mi Mayuko, Laiones. Vlastně... seš jí víc než podobná," vrhl na ni podezíravý pohled Misaki.
"S tvojí sestrou mám společné jen jedno - nemáme tě moc v lásce. Je pravda, že jsem Mayuko několikrát pomáhala při útěku, ale dál jsem se do jejích problémů nechtěla míchat. Koneckonců vy, lidi, jste nenapravitelní," Laiones mluvila velmi klidým hlasem a pomalu nalévala Misakimu čaj do zlatavého šálku.
"Proč jsi jí pomáhala?! Je to zrů-"
"Zrůda? Já tu vidím jen jednoho člověka, který by se jako zrůda měl cítit. A to seš ty. Svoji sestru chceš poslat na onen svět jen kvůli tomu, že zabila rodiče v době, kdy neměla rozum, kdy se do ní vtělil sněhový démon, kdy za to nemohla. Pronásledoval ji všude možně a nedal ji oddechu, i když je to jeho sestra. Bezcitně ji nenechal spát. Nikdy sis nevšiml, že ona vám nikdy nechtěla ublížit. Vždycky utíkala a když už nebylo pomoci, zasáhla svou sílou a je pravda, že někdy to až moc přehnala, ale uvědomila si to a proto odešla z vesnice. Odešla jen kvůli tomu, že TY jsi jí neukázal, co je to láska. Jen kvůli tomu, že ty nechceš být její bratr..." Lainina slova Misakimu otevřela oči. Měla naprostou pravdu, ale přesto ve svém srdci cítil velikou nenávist k Maje. Zabila jeho rodiče, zabila hodně lidí. POřád si nechtěl přiznat svou chybu, i když byla tak jasná.
"Pořád si to nedokážeš přiznat? Tvom případě děláš další chybu..."
(Tak...asi takovou melodii hrála Laiones. Je to skladba od the Gazette - People error ^_^)
---------------------------------------
Dneska je to dlouhý a nudný T_T a minule byl jen 1 komentář... -_- xD

Advík fotky xD

5. srpna 2008 v 22:49 | Hara xD |  ♦ My life °.O
Huáá xD takže jsou tu fotky z advíku xD víc pod perexem xP

Clare xD

4. srpna 2008 v 17:51 | Hara xD |  C - galerie xP

Stačí jen jedinný den... 11. část

4. srpna 2008 v 17:39 | Hara xD |  Stačí jen jediný den...
Pochmurná síla...

"Co se to tu... Akiro!!!! Majooo!!" Vyjekla Karin, když přiběhla k Akiře.
"Héééj!!" Vyštěkl Jiro a skočil vedle Karin.
"Majo!!!" Zařval Gaara a všchni se rozeběhli k Mayuko a neznámému fialovému chlapci.
"Jen klid, maličká. Odvedu tě od nich..." usmál se na Maju Keiji a pohladil ji po její studené tváři. "... navždy!" Vydechl nakonec a objal ji.
"To teda ne!!" Křikl naštvaně Gaara a zaútočil na neznámého pískem.
"C-c...o......???" To bylo snad vše, co Gaara nakonec ze sebe vydal, když se mu Maja s fialovým únoscem rozplynula jako pára nad hrncem.
"Děje se tu něco?" Houkla k nim Yutaka, když doběhla k Karin. "Kde je Maja? Není snad..." Vykuckala ze sebe, když si podle obličejů svých přátel uvědomila, že se něco stalo.
Karin pouze sklopila hlavu a smutně s ní zakývala jako by chtěla říct: "Nezvládli jsme to".
"To snad ne," vyděšeně vykřikla Yutaka a padla na kolena.
"Co ne?" ozvala Matsuri se zástupem dalších ninjů.
"Maja byla unesena," promluvila Yutaka naštvaně.
"Unesena?! Šla s ním dobrovolně!" Křikla Kumiko.
"Ale Maja má teď mozek pětiletýho dítěte, ty trdlo!!" Zpražila ji Karin.
"No jo, no jo... nemusíš na mě hned vyjíždět, ne?" Bránila se Kumiko, protože se nechtěla opět začít hádat.
"Co budeme dělat?" Zeptal se všech Naruto.
"Najdem ji!" rozhodl to Naruto.
"A kde ji asi máme hledat?" zaťukala si na hlavu Sakura.
"Tak co budeme dělat, he? Na tyhle otázky tu vždycky byla Laiones," promluvil smutně Misaki zdrcen Majininým únosem a smrtí své nejlepší přítelkyně.
"Máš pravdu, ale ta tu teď není. Musíme si poradit sami," položil mu ruku na rameno Hiroshi a usmál se, což ale Misakimu stejně nezvedlo náladu.
"Moment! Jestli ten fialovej kluk použil nějaké jutsu na přemístění, mohla bych jeho čakru vystopovat!" Vyjekla Yutaka.
"Tak proč jsi to neřekla hned!!" Zvolal nadšeně Naruto a poplácal ji po zádech.
"Fajn, jdu na to," mrkla Yutaka, zavřela oči a soustředilase.
"Tak?" špitl Lain po pěti minutách, ale nikdo mu neodpověděl. Až po chvíli... "Mám ho!!"
"Super! Tak běž první!" Rozkázal Akio. Yutaka jen s úsměvem kývla a skočila do korun stromů následována řadou ninjů.
Co se ještě teď přihodí? Kolik životů ještě padne? A proč mi pořád běhá hlavou ta melodie... Ať už se mě pustí. Nutí mě stále vzpomínat a rojit slzy... Říkal si v duchu Misaki, když skákal po stromech. Vítr mu foukal do jeho horké tváře a skleněné oči mu bránily ve výhledu. Ihned si je však otřel a pokračoval dál se svými přáteli.
Nikdy jsem něčekal, že to, co mi bylo nejdražší, vždycky zmizí... Lai... Lai... Laiones měla na truchlení vždy jiný názor... Ale já si těď nemůžu pomoct!
O 8 let zpátky...
Takže já mám přátele! Usmál se sám pro sebe Misaki a díval se z okna svého domu. Vtom v dáli uslyšel neznámou melodii. Tóny od piana se rozléhaly všude kolem a nutily Misakiho přemýšlet nad tím, co provedl.
"Co to je?" Vyhrkl Misaki, aby se vyprostil od svých vzpomínek na jeho chyby. Nečekal, že mu odpověd spadne do klína a tak se rozhodl to zjistit...

Hm! x//

4. srpna 2008 v 14:55 | Hara xD |  Změny designu...
Hm! -_- Tak to je asi můj nejhorší desing T_T no nic, už na to nemam nervy to předělávat, navíc je není nejhorší, ale takej obyč T_T

Měnim, měnim xDD

4. srpna 2008 v 13:24 | Hara xD |  Změny designu...
Noo xD zasejc měnim desing xD zase na Final Fantasy no xP takže se nedivte, že tu bude blázinec xD teď jsem celkem na ty veliký desingy, protože je pak víc místa a nemusim změnšovat obrázky XD

Nepovedená zkouška... 6. část

3. srpna 2008 v 21:15 | Hara xD |  Nepovedená zkouška...
Uh xD tenhle je torchu krátkej, ale tak jako nestíhala jsem vůbec nic, takže gome -_-

Advík xDD

3. srpna 2008 v 21:14 | Hara xD |  Ostatní moje žvásty xD
Uh ah! xD Jsem z5 z Advíku (já vim, blbej název xD ---> Anime dance víkend xP). Bylo to tam dokonalý, ae myslim, že příští rok to bude ještě lepší, protože už budem vědět, co budem potřebovat a tak + nás tam snad bude víc apod. Fotky vám sem dám až zítra, protože dneska jsem na to moc líná xDD

Escape The Fate - Situations

3. srpna 2008 v 19:46 | Hara xD |  Jiná...
Krásná písnička *-*

Nwm jak to nazvat xDD

2. srpna 2008 v 15:39 | Hara xD |  Výtlem? xD (DN)
Uh... jak to okomentovat? xDD
Na tohle jsem se koukala když mi bylo nejvíc osum xDD

Nepovedená zkouška... 5. část

1. srpna 2008 v 12:36 | Hara xD |  Nepovedená zkouška...
Ho hooo xD je tu další dílek! xDD Už mě pěkně bolí za krkem od toho psaní teda xD