Srpen 2008

Ino alias Deidara XD

18. srpna 2008 v 12:03 | Hara xD |  *Záchvaty smíchu xD*
Dobrá práce Ino xDD já z toho fakt nemůžu xDD


Odjíždím do Turecka xP

16. srpna 2008 v 13:48 | Hara xD |  Ostatní moje žvásty xD
No, prostě vám zamávám, ptže frčim do Turecka šíleně se mi tam chce xD *ironie xD* vrátim se za týden a dala jsem vám sem pár článků, který vám sem budou nabíhat...napsala jsem dva díly Daigami a víc po mě nechtějte...potom jsem ještě přeložila písničku a připadala pár obrázků...tak a já běžim! Pááá xD užijte si to tu, závidim vám, že nikam nemusíte XDD
>>Hara xP<< xD

Je konec! Boj začíná... 2. část

16. srpna 2008 v 10:46 | Hara xD |  Je konec! Boj začíná...

Kráska a fialka? xDD


"Páááni, bude to těžší než jsem si myslel!! Nemůžu přece uhodit holku!" Zasmál se Keiji k Lainovi, který před ním stál s rozzlobeným výrazem. "Copak? Ty seš na mě zlobíš, princezno?" Medově se usmál a vytáhl si kunai.
"Ty máš co říkat. Taková fialka," zašklebil se na něj Lain a vytáhl // řasenku na voči xDD// do jedné ruky menší dýku a v druhé držel černé jehly.
"Začínám mít z tebe trach. Je tě škoda, taková pěkná holka," vysmál se Lainovi Keiji a zvednutím ruky rozvířil vítr kolem nich.
"Až na to, že jsem kluk, s tebou musím souhlasit. Je mě škoda, abych bojoval s někým jako jsi ty," oplatil mu jeho jedovaté řeči.
"Pch... ještě nevíš, co umim," odsekl Keiji. V tu chvíli vyskočil do vzduchu a hodil jeden kunai, který na konci své rukojetě měl přivázaný fialový pruh pokračující ke Keijimu, do stromu. Potom hodil další kunai s tou samou páskou na další strom a takhle to pokračovalo, dokud kolem Laina neudělal kruh s pásek.
Lain samozřejmě jen tak nestál a snažil se přeříznout pruhy, vytáhnout kunaie anebo pouze vyskočit z vězení, ale nebylo mu to moc platné.
"Najde to, co?" Zasmál se Keiji, když vyděl Laina, jak se nemohl dostat s fialové bariéry.
"Ta tvoje bublina taky nevydrží všechno!!" Nevzdal to Lain a hodil kunai do nafialovělého pláště. Nic.
"Myslíš, že nějaký kunai to probodne? To si snad myslíš, že jsem tak slabí?!" Ublíženě se na něj podíval Keiji a sedl si ke stromu.
"No, čekal jsem, že dirku bych tam mohl udělat," zašklebil se Lain, "ale když to nejde takhle... Kagon: Ryuuka no jutsu!!! (technika dračího ohně)" Lain vpustil oheň všude kolem sebe a vytvořil pro sebe ochraný štít, aby ho oheň nepopálil.
"Wow! To bylo dobrý, ale celkem na prd, co?" Promluvil Keiji, když konečně uviděl Laina z plamenů a snažil se o co nejsmutnější výraz. "Víš co? jestli se z toho dostaneš, zvu tě na zmrzlinu. Pokud jí jíš," mrknul na něj a dál se jen smál.
"To mě balíš?" Zakřenil se na něj Lain až to Keijiho zaskočilo. "Tak zase jinak..." Lain vytvořil spoustu klonů, kteří se všichni snažili se dostat nějak ven. Všechny klony se sesypali na jednom místě a začali do bariéry pouštět vše možné. Ohnivé jutsu, vzduchové, vodní, bleskové a i zkoušeli házet kunaie a shurikeny. Keiji si jen spokojeně seděl u stromu a díval se na Lainovo snažení.
"Nic," vhrkl jeden Lainův klon. "Hmmm..." zamumlal ten další. "Fajn, tak se vraťte," ukončil jeho snažení Lain. Všechny klony popraskali a v bublině se rozšířil kouř, ze kterého se Lain málem udusil. Po pár minutách konečně kouř zmizel a Lain vyčerpán ležel na zemi.
"To už máš dost? Ach jo a já si myslel, že to bude něco a vono prd!" zklamaně si odfrkl Keiji.
"Eh... myslím, že to z daleka nekončí," promluvil již sedící Lain, usmál se v praskl jako ostatní klony.
"Cože?!" Vyhrkl Keiji, když vtom se pod jeho nohama začala hýbat země.
"Baf!" Vyštěkl Lain, který se vynořil z hlíny a zaútočil na Keijiho, který tak, tak uhnul.
"Ta tvoje bariéra není tak dokonalá. Myslels, že nějakejch pár technik mě vyčerpá? To těžko, Anežko. A zveš mě na zmrzku," usmál se Lain a hodil Keijimu kunai, který upustil při úskokem před ním...

Pokeruto xDD

16. srpna 2008 v 9:07 | Hara xD |  *Záchvaty smíchu xD*
Víte co jsem četla místo Pokeruto? xD Poseru to xDDD

Vše závisí na jednom měsíci... 3. část

15. srpna 2008 v 15:12 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci
Další a trochu nepříjemnej díl... x//

Daigami - Yuki xD

14. srpna 2008 v 22:31 | Hara xD |  Postavy - videa
Tááákže! xD Je tu Yuki!! xD Jako... jsem štastná z toho, že jsem tam dokázala dát pár sekund videa, ale stejně to nějak hvězdný moc není x// xDD No ale snad se bude líbit ^^
Vše závisí na jednom měsíci... 2. část

14. srpna 2008 v 17:54 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci
Uh ah xD...další díl, kterej se mi teda vůbec nelíbí, protože je tam furt jen přímá řeč a furt se tam jen hádáme o něco xDD

EmoNaruto xDDD

14. srpna 2008 v 13:56 | Hara xD |  *Záchvaty smíchu xD*
Wau xD líbí se mi Gaarovo a Narutovo hadry xDD

Je konec! Boj začíná... 1. část

14. srpna 2008 v 13:53 | Hara xD |  Je konec! Boj začíná...

Boj mezi přáteli?

"Tak. Sice tě nevidim, ty srabe, ale dostanu tě!!" zašklebila se Iris pod šátkem, zatímco ostatní běželi dál.
"Iris, co to prosím tě děláš?!" Křikl Jiro na Iris, ale bylo pozdě, protože už na něj mířila Irisina veliká pěst.
"Uh..." Těžce vydechl Jiro a utřel si pramínek krve ztékající mu z úst.
"Hohoo... víc toho neumíš?" Zvolala vesele Iris a ohnala se svými nasazovacími drápy.
"Iris, přestaň! To jsem já, Jiro!!" Jen tak, tak jejímu útoku uhnul a schoval se ve křoví.
"Ty seš leda tak podvodník, Jiro nemá takový hlas. To zaprvé a jestli seš Jiro, tak, ty debílku, seš větší podrazák než jsem si myslela!" Křikla Iris a hledala Jirovu čakru. HA! Má ji. Iris vytáhla svůj bumerang a hodila ho na místo, kde se schovával Jiro.
"Do prkýnka!" Vyštěkl vyvalený Jiro a rozplácl se na zemi s poraněným ramenem. "Kua, Iris! Jakej zase podrazák?!" Zachrchlal a vykašlal trávu z pusy.
"Spojili jste se s Mariko, která jde jen po moci. Trápí Mikuta a vpouští do něho jed. Proč?! Já myslela, že jsme byli přátelé. Ale pak přišla ta Sakurwa a její dvorní dámy a další debílci a bylo to celý v háji!! Vůbec tě nezajímalo, jak se cítím!!" Odfrkla si naštvaně a dala Jirovi pěstí.
"Co to plácáš?! Jediný člověk na štpatný straně seš ty, Iris! Já neznám žádnou Mariko. Nevím, jestli někdo vpouští do nějakýho Mikuta jed..."
"Ty vlastně vůbec nic nevíš!" Skočila mu do toho Iris a Jiro se již s několika vážnými škrábanci dál snažil vyhýbat Irisiným drápům.
"Vím jen jedno. Oblafli tě! Laiones říkala, že jsi se přidala ke Kaitovi a že je dost možný, že to ani nevíš. Co ty vlastně o těch lidech, ke kterým ses přidala, víš, he?" Jirovi už pomalu docházeli nervy, ale rozhodně nechtěl Iris nějak ublížit. Problém byl vtom, že nedokázal přijít na nějaké jutsu, které by Iris na chvíli zastavilo.
"Všichni jsou hodně milý. To vím! A když mluvíš o Laiones, ta je pěkně podrazácká stejně jako ty!! A já nemůžu být s Kaitem, protože ten, se kterým jsem je Mikoto. A Mariko mu ničí jeho tělo. A dokonce i ublížila nějaký holce, která teď vypadá jako elfka,"
"Tyy!!" Vyštěkl už úplně vytočený Jiro a přitiskl Iris ke stromu. "Seš pěkně slepá!!!" Zařval jí do obličeje a strhl jí pásku z očí. "Kai!" Křikl ještě do toho a genjutsu kolem Iris se rozplynulo.
Iris otevřela oči na uslzeného Jira. "Ty... seš tak slepá. Ta elfka byla Maja, za kterou Laiones dala svůj život. Ty tvoji "přátelé" jsou poskoci Kaita a sám Mikoto je Kaito, jen tě oblafl a koukám, že to bylo jednoduchý. Ta malá 18letá zabila Laiones ještě před tím, než stihla úplně vyléčit Maju. Ten fialka Maju zase unesl a TY jim pomáháš s tím, že si myslíš, že my patříme k nějaké vymyšlené Mariko. Mají to dobře promyšlené, ale překvapuje mě, že si mysleli, že to dojde tak daleko," zašklebil se na ni a Iris málem spadla čelit 10 stop pod zem.
"Nečekala jsem, že se na to nejpříjde, ale tu nejdůležitější věc jste udělali," promluvila Aiko sedící na stromě a medvídkem v klíně.
"Jakou?" Vyhrkli oba.
"Rozdělili jsme vás..." spokojeně se usmála Aiko jako děcko, které dostalo zmrzlinu a rozplynula se.
"Do prčic!! Dělej! Musíme za nimi!!" Křikla Iris k Jirovi. "Jo a sorry za to divadlo, ale ještě si promluvíme!" Zašklebila se a vyskočila do korun stromů. Jiro ji následoval a jak se oba odrazili od větve, narazili do nějakého neznámého silového pole a oba spadli dolů jako svě štvestky...

Byla jsem obdarována xD

13. srpna 2008 v 16:06 | Hara xD |  ♦ From you
Twéé lidí xD to je poprví, kdo mi dal nějakej obrázek kdomě mýho bráchy xD takže z toho mam hroznou radost ^^ Tohle mi nakreslil Ejzan (poloRyuuzaki z Advíku xD).
Není to dokonalý? xD

Uruha xD

12. srpna 2008 v 17:53 | Hara xD |  Fotky - Uruha

Sas-UKE xDD

12. srpna 2008 v 15:19 | Hara xD |  *Záchvaty smíchu xD*
To pochopí snad jen ten, kdo zná Uke a Seme xD (Uke je pro homosexuály náhrada ženy a Seme muže xD jednoduše vysvětleno)

Vše závisí na jednom měsíci... 1. část

12. srpna 2008 v 15:02 | Hara xD |  Vše závisí na jednom měsíci
No, takže je tu další část Daigami! xD Tentokrát se mi úvodní obrázek moc nepoved no x// nevadí xDD snad se vám tenhle díl bude líbit xDStačí jen jediný den... 14. část

11. srpna 2008 v 21:06 | Hara xD |  Stačí jen jediný den...

Neublížím jí!!!

"Určitě to zvládneš..." mrknul na ni Kaito až Iris málem roztála.
"Taky si myslím," pokusila se o nejmilejší úsměv Aiko.
"Takže... neztrácejme čas, M...Ma...Mariko! je na cestě sem!" Skočila jim do toho Lucy.
"Dobře... Iris, tady máš pásku," usmál se Raidon jako jediný upřímě a zavázal jí oči. Kaito pohybem ruky vytvořil kolem Iris genjutsu, které ji zabraňovalo cokoli vidět a připojil do toho i změnu hlasu, aby Iris nepoznala Majiny přátele.
"Fajn, takže můžeme vyrazit..." Promluvil Kaito.
"Jasně!" Vykřikla povzbudivě Iris a rozeběhla se k místu, kde mi myslela, že byl východ. Bohužel, východ byl o něco více vlevo a ona to napálila do stěny xD.
"Seš v pohodě, Iris?" Zeptal se mírně naštvaný Kaito, ale snažil se o co nejstarostlivější hlásek.
"Jo, jasně... takže... kde že je ten východ?" Zakřenila se Iris a nechala se vést Kaitem a ostatními...
Zpátky u Misakiho a ostatních...
"Honem! Už jsme asi tam! Ať je překvapíme!!" Zařvala na všechny Kumiko, aby už konečně přidali do skoků. Ostatní jen tiše kývli a snažili se Kumiku dohnat.
"Ale, ale... překvapit? Nás?!" Ozval se všude kolem zvláštní hlas, který byl doprovázen hlasitým smíchem. Naši ninjové se zastavili na stromech a zmateně se rozhlíželi kolem, ale nikoho neviděli.
"Neji!" Křikl Gaara k Nejimu, který na nic neřekal a použil svůj Byakugan (bo jak se to píše xD).
"Pozor!!" Vyštěkl hned potom Neji a skočil na Laina, kdy oba tak, tak unikli fialové kouli.
"Díky, zachránils mi život," usmál se na něj Lain a zvedl se.
"To se tady budete snad schovávat vy srabáci?!" Zaječela naštvaně Kumiko.
"Máš pravdu, Kumiko," usmál se Raidon a vyšel z korun stromů i s Aiko a Keijim.
"He? Moc vás tu teda není," ušklíbla se spokojeně Kumiko.
"Vás tu taky moc není," usmál se Keiji, lusknul prsty a polovina lidí od Kumiky zmizela.
"Cože?!" Vykulil nechápavě oči Naruto a čuměl do prázdna,kde ještě před chvílí stála Matsuri.
"Jednoduše jsme se cestou zbavili nepotřebných. S vámi to bude větší zábava," mile se usmál Raidon a seskočil na zem.
"Pche! Gaaro... vem ostatní. Já je zvládnu sama," mrkla na Gaaru Kumiko a seskočila k nim.
"Sestřičko, myslím, že by bylo mnohem lepší hrát fér hru. Tři na tři. Dlouho jsem si nehrála s lidmi a takhle bych se nudila až moc," promluvila Aiko svírající v ruce zašitou panenku.
"Ty seš mi ale zlatíčko," zasmála se Kumiko k malé, osmnáctileté Aiko. "Tak dobře. Kdo jde ještě ke mě?" Houkla k nim nahoru.
"Sestřičko, je mi osmnáct a nesnáším, když mi někdo říká zlatíčko. Moje panenka má podobné oči jako ty..." Promluvila Aiko a svým stiskem svou panenku málem rozdrtila.
"Já jdu..." Křikl Misaki a skočil dolů k Aiko. "Aiko, máme spolu nevyřízené účty." Aiko na to nijak neodpověděla. Nechtělo se jí mluvit a navíc plýtvat slovy na nějakého tupce jí byla škoda.
"Já taky půjdu. Málem mě zabil," zašklebil se Lain a skočil k Keijimu, který se na něj mile zazubil.
"Tak a mi ostatní -"
"Híííjááá!!!" Přerušila Jirovo větu Iris a dala mu pěstí. "Chacháá! Ještě jsem tu já, debílci!!" Vykřikla výtězně.
"Iris?!" Vyhrkli tíměř všichni, když spatřili její poťouchlý úsměv.
"Jo, to jsem přesně já, vy srabáci! Tak! Kdo půjde první?!" Protáhla se, uklouzla jí noha po štíhlé větvi a pak už se jen Irisin obličej potýkal s hlínou v zemi xD.
"Auč..." Zaskuhrala Iris a co nejrychleji vstala.
"To je naše Iris..." Zasmála se Karin.
"Jo. Jiro, vem si ji na starost," kývl Hiroshi na Jira.
"Cože?! Proč já?! Děláš si prdel, že jo?! Nemůžu s ní bojovat!! Nechci Iris ublížit!" Rozkřikl se Jiro.
"To teda budeš!!" Seřvala do Kumiko a když Jiro viděl ostatní pohledy svých přátel, povzdechl si a velmi pomalým tempem doskákal dolů...
Fajn... Ale nikdy jí neublížím...Stačí jen jedinný den... 13. část

8. srpna 2008 v 20:42 | Hara xD |  Stačí jen jediný den...

Skrýš...

Misaki zvedl hlavu od šálku a podíval se na Laiones, která si spokojeně seděla v křesle a upíjela čaje.
"Jak můžu odpustit..." Začal tiše Misaki. Laiones na to nijak nereagovala a tak pokračoval: "Jak můžu odpustit jí! Je v ní démon!! Nikdo ho ještě nezvládl. Musí zemřít, nebo se stane katastrofa!!" Křikl na Lai.
Laiones jen v klidu položila hrníček na talíček na stole a podívala se Misakimu do očí. "Kdyby se něco takového mělo stát, už by se to stalo. Jen vy jste to Mayuce dělali těžší. Kdybyste ji přijai takovou, jaká je, nebyl by žádný problém. A nekřič na mě," Promluvila křehká blondýnka pevným hlasem.
Misaki na to neměl co říct. Měla pravdu.
"Tak, pokud už nemáš, co říct, mohl bys jít," promluvila Laiones, vstala a přešla ke dveřím. Misaki se zvednul a zastavil se u ní. Byl o hlavu a půl vyšší než Lai, ale přesto z ní měl respekt.
"Laiones..." broukl Misaki, "díky."
"Někdo ti musel otevřít oči," mírně se usmála Lai, zamávala mu a zavřela dveře.
Zpátky v přítomnosti...
"Misaki?" Ozvala se Karin skákajíc vedle něho.
"Co je?" Zareagoval naštvaně Misaki.
"Já vím, že tě to bolí, ale nemůžeš pořád věšet hlavu. Lai by to takhle nechtěla..." Mluvila vážným hlasem a vyhýbala se větvým, které se jí pletly přes cestu.
"Já vím, Karin," snažil se o úsměv Misaki. "Ale pořád mi to nějak nejde."
"Chápu to. Všichni říkají, že množství čakry se zvyšuje, takže už tam asi budeme," zazubila se na něj Karin a zrychlila své skoky...
V Kaitovo skrýši...
"Tak už jsi tu?" Usmál se Kaito, když se v místnosti objevil kouř s dvěmi postavami.
"Jo, bylo to lehký jako facka," ozval se z kouře hlas Keijiho. "Tahleta šla semnou velmi ráda a ostatní byli tak mimo, že mi skoro povolili ji unést," Zakřenil se a vystoupil s Majou z kouře.
"Super. Iris tu za chvíli bude, takže tohle bude Mariky oběť, jasné?" Rozkázal všem Kaito. Tentokrát vypadal úplně jinak. To jutsu, které používal na Mayuko mu mění celé tělo stejně jako Mayuko. Však... Mayuko byla namodralá s nevinným pohledem, ale Kaitovo byly oči ďábelské a černé přesně jako jeho tělo.
"Mě se bát nemusíš, maličká," usmál se na ni Kaito a přešel k Maje, která se shoulila k Keijimu.
"Nějak se jí nelíbíš," zasmála se Lucy provokativně.
"Hu! Jsem tu... ehe?!" Vyhrkla Iris, když spatřila Maju a Kaita. "Mikoto, vo co tu go?" Hodila tázavý pohled na Kaita.
"Nevím, jak se jmenuje, našel jsem ji na cestě. Mám dojem, že je to zase práce Mariko," Kaito se snažil mluvit co nejublíženěji a v jeho hlase byla znát i špetka vzteku. Sevřel ruce v pěst a objal Mayuko, jako by chápal její bolest. Maja celá vyjukaná jen kameně stála a raději se ani nehla.
"A co ty? Podívej se, jak vypadáš!!" Ukázala na něj Iris. Hmm...vypadá...sexy... Pomyslela si v duchu a zakřenila se xD.
"To musí být zřejmě nějaké Mariky jutsu," sklopil hlavu Kaito. "Nevím, co s tím máme dělat. Už jsem toho zkoušel mnoho."
"Tohle je jutsu, které ti do těla pouští jed, Kaito. Protože máš tu kůži tak černou. Je projedovaná a do týdne zřejmě zemřeš. Lék na to bohužel není," promluvila Aiko, která zrovna přišla do místnosti a bylo ji jasné, že na projedovatělé tělo jí Iris skočí. A taky že ano.
"Cože?! Vtom případě musíme něco udělat!!" Rozkřikla se Iris.
"To máš pravdu, sestřičko. Ale je to problém. Mariko má schopnost do tebe jed pustit jen pohledem do očí. Takže budeme všichni muset nosit pásky přes oči. Zvládneš to?" Předstírala co největší starostlivost Aiko a objala svého medvídka.
"Hu! Nooo... budu se snažit," zazubila se Iris a poškrábala se na hlavě.