Červen 2008

Daigami... 2. Zkouška - prsteny -> 2. část

30. června 2008 v 12:17 | Hara-san |  2. Zkouška - Prsteny
Je tu další dílek! To jste nečekali, že tu bude tak brzo, coo? XD To bylo asi kvůli tomu, že jsem našla obrázek, kterej jsem k tomu prostě musela dát!!! XDD

Takže teď se Sasori vybarvil xD

30. června 2008 v 11:20 | Hara-san |  Sasori

Néééééé T_T XDDD

30. června 2008 v 11:19 | Hara-san |  *Záchvaty smíchu xD*
Vidíte to?! Néé T_T Můj Gaara!!! XDD

Itachi a Ryuuzaki xD

30. června 2008 v 11:16 | Hara-san |  Itachi
Jasmin, takhle to vypadá u vás doma?! XD

GaiAkatsuki?! XD

30. června 2008 v 11:13 | Hara-san |  Fun xD
Pane bože!!! XDD Néééé XD *výtlem XD* Jenom Zetru tam vypadá normálně XDD

Už jen týden svobody... 107. část

30. června 2008 v 11:06 | Hara-san |  Už jen týden svobody...

Laiones mluví...


"Laiones, něco se tam stalo... co?" Promluvil Misaki k Lai, která si sedla ktmavému stromu.
"Nic zvláštního. Myslíš, že jsem narazila na Kaita, nebo co?" Zašklebila se na něj a vyzvala ho, aby si sednul vedle ní pouhým zaklepáním na zem.
"Na něj zrovna ne... Tak povídej," odpověděl Misaki rázně.
"Není to nic důležitého, ale tak jako narazila jsem na svou sestřičku Aiko, která je připojená ke Kaitovi. Chtěla, abych se k nim přidala... Samozřejmě jsem odmítla," řekla Laiones trochu chladně.
"Takže je oslaben! Hledá další lidi proti nám!!" houkl nadšeně Misaki a usmál se.
Lai se sice usmála taky ale trochu jiným způsobem: "Právě proto jsem vám to nechtěla říkat. Nikdy nesmíme podcenit nepřítele! Ani když hledá nové spojence!"
"Máš pravdu, Lai. A nevěděl jsem, že máš sestru..." Odvedl téma trochu jinam Misaki.
"Ano mám. Je to moje dvojče jen co jsem ji viděla, byla o hlavu menší jak já a úplný dítě. Ani u ní se nedá zjistit množství čakry jako u mě. A jak mluvila... Možná vypadá jako dítě, hraje si s panenkami a tak, ale rozhodně je chytrá. Má to v hlavě srovnané lépe než Maja. Mayuko je taky ještě dítě. Ano, umí vést miliony lidí, kudy projde, tam je dobro, kluci jí milují díky její kráse a vlídnosti, ale to je jak princezna z pohádky! Nesnášim tyhle princezny. Maja je jak Popelka, měla příšernou minulost a teď má pohádkovou přítomnost... Tím se stala hodně naivní a obětavá... A to není moc dobře," rozpovídala se Lai. Obvykle totiž moc nemluvila, jen když byla s Misakim dokázala mluvit celé hodiny. Misakiho to vždy velmi těšilo, protože si pro ni připadal důležitý a i když věděl, že je Lai snad dvakrát chytřejší než on, cítil, že i ona ho potřebuje.
"Tak proč je nevedeš ty? Máš mnoho zkušeností jako velitel a dokážeš se i správně rozhodnout na bojišti," Zeptal se Misaki a mile se na ni usmál.
"Je to Maji boj, ne můj. Já už vedu vás... teda - Jira, Karin, Iris, Hiroshiho a Laina a když mluvím o Iris, musím si s ní promluvit. Vy jste jí toho kluka možná nevěřili, ale ona ho fakt potkala. Teď se ale zase nějak vypařila, takže si na ni počkám," opřela si hlavu o Misakiho rameno a zavřela oči..
Opodál...
"Iriis!!! Kde seš, ženská jedna?!" Zařvala Karin na přicházející Iris. Její křik vzbudil Jira a Takumiho, kteří spali boblíž.
"Se nemůžu jít projít, he?" Zašklebila se Iris a sedla si k ohni.
"Nikdy se nechodíš projít ve tmě," promluvila Lai chladně, když se vnořila do světla ohně.
"A taky už to nikdy neudělám, brrr..." Oklepala se Iris.
"Iris, můžeme si na chvilku promluvit?" Podívala se na ni mírně znepokojeně Laiones.
"Ne, to teda nemohli," vyplázla na ni jazyk Iris.
"Iris, seš v poho?" Zeptal se podezíravě Jiro.
"Co se tak blbě ptáš, debílku?! Jsem úplně v pohodě, to vy spíš ne!" Urazila se Iris a vylezla do koruny stromu.
"Myslela jsem si to," promluvila tiše Lai a šla si zase lehnout...


Daigami... 2. Zkouška - prsteny -> 1. část

29. června 2008 v 21:08 | Hara-san |  2. Zkouška - Prsteny
Táákže! XD Je tu nový dílek Daigami i s novým obrázkem!! XD U tohodle dílu jsem se málem po to smíchy, takže hezké čtení ^_^

Poslední šance xP

29. června 2008 v 14:52 | Hara-san |  >>Srazy Daigami<<
Proč sem vždycky tak hodná?! xD Pch… nooo takže díky Yuki a Jasmin jsem se rozhodla, že dneska bude ještě jeden poslední sraz Daigami… kdo nepřišel včera, příjde dneska v ŠEST (zase xD). Uvidíme se na chatu…
>>Hara-san<<

Už jen týden svobody... 106. část

29. června 2008 v 13:15 | Hara-san |  Už jen týden svobody...

Kaitovo přátelé..."Určitě pomůžu! Za ty dva příjdu, ale nevim kam..." Zazubila se Iris a poškrábala se zezadu za uchem.
"Tak pojď, ukážu ti cestu," usmál se Mikuto, chytil ji znova za ruku a vedl ji hlubokým lesem.
Po pětiminutové chůzi se zastavil u skály, jemně na ni zaklepal malíčkem, pak dvakrát prsteníčkem a nakonec jednou a pořádně palcem. Vedle nich se v zemi začaly vytvářet mohutné schody do podzemí. Mikuto Iris ujistil, že vše je v pořádku a vedl ji do tmy na schodech. Nakonec vyšli do velké tmavé místnosti.
"Bratřičku, koho nám to sem neseš?" Ozval se nevinný hlas dítěte. Iris po chvilce zpozorovala, že je to nějaká holka sedící u postele s rudým povlečením, jak šije oblečky pro panenku.
"Jsem Iris," odpověděla místo Mikuta Iris a usmála se. "Víš, že vypadáš jako moje kamoška Laiones? Jen jsi o něco menší," zašklebila se na ni.
"Laiones? Tu bych ráda poznala," mile se usmála Aiko. Kaito alias Mikuto se zarazil a za Irisiny zády na Aiko hodil vražedný pohled.
"Myslím, že ona tebe taky, i když je to trochu samotář," zapřemýšlela Iris a rozhlédla se po ohromné místnosti.
"Aha. Ale myslím, že teď nám to může být jedno... jak vidíš, je nás tu celkem málo na to, že se máme utkat s velkou partou ninjů. Navíc já pořádně neumím ani držet kunai v ruce," vyjela od tématu Aiko a smutně položila ušitý obleček na postel.
"To je pravda. Ale budeme bojovat jak nejlépe umíme! Já jsem Lucy," promluvila žena, která vyšla ze stínu vedle Aiko. Byla vysoká, velmi vyvynutá bruneta s leskem v modrých očích (Já to nejsem!! Já jsem prcek! xD)
"Čus! A kdo je tu dál?" Zbystřila Iris a otočila se na tři muže. Jeden pomalu stejně vysoký jako Iris. Vše, co na sobě měl bylo fialové, jen jeho kůže měla normální barvu. Dokonce i jeho oči se leskly v fialové barvě. Vědle něho o dvě hlavy vyšší muž s červenou holí a cilindrem na hlavě. Na obličeji měl hodně make-upu jak se líčí mimové (bo jak se to píše XD) a i jeho oblečení celkem naznačovalo, že se s nimi zřemě někdy viděl. O podál stál o koušíček menší černovlásek s červenými proužky na hlavě. Měl velmi milý úsměv, i když jeho oči zářili krví. Vypadal celkem příjemně a jako jedinný měl na sobě bílou košili.
"Zdravim, jsem Raidon," promluvil ten poslední a usmál se, "tahle fialka je Keiji a náš mim se jemnuje Day,"
"Okéé... nepamatuju si ty jména, ale to je snad fuk," zašklebila se Iris a Kaito se jen zasmál.
"Jsme tu. Sorry, že jsem pozdě, ale nějak jsme se k nim nemohli do.... stat..." vydechl poslední slovo blonďák, který byl jako závěs modrovlasé dívky s černou kápí.
"A ty seš?" Zeptala se zvědavě Iris.
"Makoto a tohle je Clare," ukázal na dívku v kápi, která si šla znuděně sednout a jen mávla rukou na pozdrav.
"Takže vítej u nás, Iris!" zasmál se Kaito a objal ji kolem ramen.
"Jo, fajn. Ale je tu nějak temno ne? Proč žijete tady?" Zamračila se Iris a podívala se na Mikuta.
"On ti to neřekl?!" Vyhrkla rychle Lucy, protože na Kaitovo obličeji bylo vidět, že zrovna asi nic neřekne.
"Neřekl," ušklíbla se Iris.
"Bojujeme proti jedné osobě, která si proti nám poštvala šíleně moc lidí. Musíme se schovávat tady, aby nás nenašla a abychom nebyli chyceni. Pomalu nemůžeme ani vyjít ven. Jsme jako zvěř, kterou loví pro legraci..." promluvila vždy připravená a chytrá Aiko. Mluvila tak, že to málem rozbrečelo i Iris. Její hlas nevinného dítěte byl téměř nesnesitelný.
"A proč to dělá?!" Rozkřikal se Iris na všechny.
"Proč? Mikuto má velkou moc a ostatní tady také... chtějí ji!" Odpověděla na to rázně Aiko, jako by to opravdu tak bylo.
"A nejde po vás Kaito? Protože on chce zase Maji moc!" Zeptala se Iris. Mnoho lidem v místnosti zamrazilo, když slyšeli jeho jméno.
"Ne, Kaito já nám neznámý. Navíc Kaito je chlapec, proti nám jde holčina," zakývala hlavou na odpor Aiko a zakuckala se. "Promiň, špatně se mi o tom mluví a ostatním tady také. Kdybych byla Mikutem, asi bych se tady sesypala," promluvila Aiko a zády otočená od Iris se jen usmívala.
"Dobře, už se na nic ptát nebudu. Stejně už musim. Kámo, hodíš mě zas nahoru? Nějak nevidim východ," zakřenila se Iris.
"Jistě, ale Iris. Rači nikomu neříkej, že jsi semnou. Mam strach, že u vás ve skupině jsou někteří, kteří pracují s naším nepřítelem," sklopil oči Mikuto.
"A to jako kdo?" Pozvedla obočí Iris.
"Máme podezření na tu, která je podobná tady Aiko a pár lidí... Ale jen si to myslím, není to jisté. Rači si dávej pozor," snažil se ji povzbudit Kaito, položil jí ruku na rameno a usmál se.
"Fajn, tak jdem! Mam sto chutí někomu nakopat zadek!" naštvala se Iris a dupavými kroky vyšla ven...

Neji vs. Lee XDD

28. června 2008 v 17:40 | Hara-san |  Neji
Gaara je pěknej parchant! Jako balí 3 najednou xD

Takže v 6 xP

28. června 2008 v 17:15 | Hara-san |  >>Srazy Daigami<<
Takže sraz se koná v šest! xP To je vše, co jsem chtěla říct, byla bych ráda, abyste přišli všichni, kteří jste tam ještě nebyli...

Hara zase vyváděla XD

28. června 2008 v 9:12 | Hara-san ^_^ |  ♦ For you =*
Táákže tohle je pro Yuki, Jasmín a Kaori jako taková vzpomínka XDD Včera jsem poslouchala písničku, která mi prostě uvízla v hlavě no!! xD Prosím, nesmějte se mi, jsem jenom člověk XD

Už jen týden svobody... 105. část

28. června 2008 v 9:10 | Hara-san |  Už jen týden svobody...

Tajemství...


"Tak co chceš?" Zeptala po krátké době Laiones své sestry.
"Pomoc, sestřičko. Ráda bych, aby ses přidala ke mě a ke Kaitovi. Nechci, abys skončila mrtvá jen díky tomu, že zachraňuješ někoho, koho skoro neznáš," podívalo se na ni smutně děvčátko.
"Nikdo nikdy neřekl, že zemřu. Aiko, jsme dvojčata a nikdo neví, která z nás je silnější, protože jsme svou moc ještě skoro nikdy neukázali, takže nemůžeš říct, že jsi silnější a že mě zničíš," odpověděla jí na to pobaveně Laiones a začala sezbírávat spadlé dříví.
"Máš pravdu, sestřičko, ale taky nemůžeš vyloučit, že se to může stát. Nechci, abychom byli proti sobě, ber to jako nabídku od tvé sestřičky," usmála se Aiko a začala jí pomáhat sbírat dříví. Lai si k ní klekla do dřepu a podívala se do těch jejích sice zkažených, ale nevinných očí (co to je za blábol?! XD).
"Jsi moje sestra Aiko," začala Laiones, "ale přesto nedovolím, aby jsi sáhla na kohokoli, kdo je mě nebo Misakimu drahý," zamračila se na ni a vzala dříví do rukou.
"Ach, ta láska! Jak... dětinské," usmála se Aiko a pohladila Lai po tváři. Ta jí však chytila ruku a ušklíbla se.
"V tom případě bys to měla obdivovat," vstala a i s dřívím byla na odchodu. "Pamatuj, jen tak je nedám!" Usmála se na svou sestru a odešla.
"Nashledanou, sestřičko!!" Zavolala na ni ještě Aiko a zmizela v temném kouři.
"Kdes byla tak dlouho?" Zvolala na ni Iris, když se Lai konečně objevila mezi nimi.
"Sbírala jsem dříví... nečekaně," zašklebila se Laiones a hodila dříví na hromadu.
"Tak dlouho?" Ušklíbl se zase Hiroshi.
"A kde bych jinde měla být, Hiroshi?" Zmrazila ho pohledem Lai.
"Fajn, odstupuju!" Zvednul ruce Hiroshi a praknul žvýkačkovou bublinu. Misaki ale měl obavy, které si ale raději nechá na později.
"Iris, kde si vlastně byla před tím?" Zeptal se Misaki otcovsky XD.
"Potkala jsem nějakýho kluka, tatínku," zakřenila se na něj Iris a začala se smát.
"Kluka? Kecáš!" Zvolala nevěřícně Karin.
"Pche! Já NIKDY nekecám!" Vyplázla na ni jazyk Iris.
"Nééé vůbec!" Oplatila jí to Karin.
"Tak si nevěř, kámo!" Nafoukla se Iris, až ji Jiro musel uklidňovat XD. ( né tak jak myslíte, sakra! XDD)
Večer okolo 21. hodiny...
"Jdu spát, nebo nevstanu!" Promluvila Kumiko na některé, kteří ještě byli vzhůru.
"Ano, jdu taky," kývla na to Laiones a odešla od ohně. Misaki obratně vyskočil a šel za ní.
"Lai, počkej," chytil ji za ruku a podíval se na ni svýma tmavýma očima...
Opodál...
"Máš skvělýho bratra," promluvil Gaara k Mayuko.
"Já vím.. Sice před pár lety byl na zabití, ale teď..." usmála se a Garára na to jen kývnul.
"Takže už zítra," vydechla Maja.
"Neboj, nikdo nedovolí, aby se cokoli stalo..." položil jí ruku na rameno Gaara. Maja se na něj mile usmála.
"Nikdo neví, co se stane, takže nemůžeme říct, že všechno poběží dobře, ale věřím vám," pevně ho objala a usmála se.
U Iris...
"Ahoj," usmál se Mikuto, který se objevil sedíc na stromě nad Iris.
"Hu! Čau!" Vyděsila se Iris, ale pak se začala smát.
"Promiň, nechtěl jsem tě vylekat," usmál se Mikuto a seskočil ze stormu.
"V pohodě, jenom jsem málem měla mokrý kalhoty," zazubila se Iris a poškrábala se za uchem.
"Jako vždy velmi vtipná," mrknul černovlásek.
"A co, žes přišel?" Zašklebila se na něj Iris.
"Za prvé potřebuju od tebe naléhavou pomoc Iris, sám na to nestačím!! A za druhé... chtěl jsem tě vidět," Iris se podívala se Mikutových černých očí, které ji doslova prosili o slitování.
"Jistě že pomůžu! A s čím?" Plácla ho po zádech Iris a usmála se.
"Asi za dva dny na nás chce zaútočit banda lidí s velmi silnou ženou v čele! Potřebuju, abys mi pomohla ji porazit, protože nechci, aby moji přátelé byli poraženi!" Vysvětloval Mikuto. Iris pozorně poslouchala až nakonec řekla: "Tak fajn, ale ná s čeká taky těžký boj,"
"V tom případě mi pomož jen když budeš úplně v pořádku," usmál se Mikuto a chytil ji za ruku...

Ještě pár keců k Daigami xD

28. června 2008 v 7:59 | Hara-san |  >>Srazy Daigami<<
Takže dnes se koná 2. Sraz Daigami. Bude se konat v 18.00!!! Pokud nepříjdu do 18.10, sraz se přesouvá na 20. hodinu, protože je možné, že budu v Praze s rodiči, ok? Takže pokud nepříjdu v šest, sraz se koná v osum hodin!!!!
Arigato xP
>>Hara-san xP<<

Znaky prstenů č. 1 xD

27. června 2008 v 20:20 | Hara-san |  Znaky prstenů
Pak já a Satsuki máme tyhle:

DAIGAMI!!!

27. června 2008 v 15:20 | Hara-san |  >>Srazy Daigami<<
Pozor!!! Sraz se bude konat již dnes!!!!!
Bude od 18.00!!!!!!!!!
Byla bych ráda, kdybyste přišli všichni, ale kdo nebude moct, tak se bude konat i zítra ve stejnou hodinu!!!! Ale to je jen kdybyste fakt nemohli, jinak se to koná, znovu opakuju: DNES!!!
Připravte si nějaké intriky k boji a doufám, že se dneska všichni na chatu objevíte!!!
Arigato xP
>>Hara-san xP<<

Daigami... 1. Zkouška - test -> 8. část

27. června 2008 v 14:44 | Hara-san |  1. Zkouška - test
Tákže je tu další divnej dílek! T_T XD tohle je poslední část, takže se bude konat další sraz xD dozvíte se o tom něco ještě dneska... plánuju, že by se ten sraz konal už zítra, aby se to neprotahovalo... ale ještě nwm no xD

This is AKATSUKI!! XDD

27. června 2008 v 14:03 | Hara-san |  Fun xD
Tak tohle jsem našla na blogu lina-san-akatsuki.blog.cz xDD Je to fakt dokonalý xD DINNER!!!! XD