Už jen týden svobody... 31. část

23. února 2008 v 19:04 |  Už jen týden svobody...
Mayuko se postavila na nohy a tak, tak držela balanc.
"Ty se natáhneš, já už to vidim…" zasmála se Matsuri. Maja se na ni podívala, ale místo, aby se na ni zamračila, se usmála a řekla: "To máš pravdu, Matsuri… já nepatřím mezi šikovné jedince…"
"Teď mám asi nějak pohnout nohama, ne?" popojela jednou nohou dopředu a druhou hned přitáhla… udělala to asi třikrát a pak se zastavila. Chvíli bylo ticho…
"To je boooooožííííí!!!" vypískla, vyskočila na bruslích a jen tak, tak skočila zpátky na zem, aby nespadla. Pak dělala delší kroky a jízda se prodlužovala, až nakonec jezdila jako by na tom stála snad pět let.
"Majo, po tobě to zkusim taky!!" vykřikl Rinako a koukal na Maju, která jezdila kolem hřiště. Všichni se na ni usmívali, až se jeden z ninjů z písečné vesnice přitočil k Matsuri a s úšklebkem řekl: " Tak se asi nenatáhne no…"
"Ještě neskončila…" urazila se Matsuri a dál si ho nevšímala.
Mayuko se blížila k nim velkou rychlostí, že by si to už vyměnila s Rinakem. Ale pak jí něco napadlo…
"…Kde to má brzdy?!" vykřikla a nemohla se přestat smát, i když věděla, že asi nabourá do velkého davu před ní. Všichni nevěděli, co mají říct a tak se jen připravili na velkej Majin náraz tím, že byli připraveni ji chytit.
Mayuko se snažila zastavit, ale nějak se jí to nevedlo, až na své ruce ucítila velké teplo, které i pevně chytlo a zastavilo ji. Po chvíli Maja zjistila, že to byla Takumiho ruka. Takumi zrovna teď přišel z tréninku, který dělal o podál od ostatních.
"Takumi, jsi můj zachránce!!" zasmála se Maja a objala ho.
"Na ty brusle musíš pomalu, a brzdí se tak, že pravou nohou se postavíš na patu… vidíš? Tady…" vysvětloval Takumi, zvedl jednu její nohu, takže se Maja o něj musela opřít a ukázal na "brzdu" na brusli.
"A jak to víš?" zeptala se ho.
"Můj otec je už taky viděl, a když jsem byl malý, jedny mi přivezl… když jsem byl malý…" Takumi řekl poslední větu dost potichu, že ho skoro nebylo slyšet. Maja si uvědomila, že ztráta jeho otce ho ještě pořád a bolí a tak ho poplácala po rameni a zajela na jiný téma.
"Už umíš meditační jutsu?" zeptala se s úsměvem.
"Ne!! Já se to snad nenaučim… musíš se na to podívat a říct mi, co dělám blbě…" odpověděl jí Takumi a stoupnul si před ni…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pilika-chan pilika-chan | E-mail | Web | 24. února 2008 v 18:23 | Reagovat

jůůůů další plosím další T-T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama