Setkání po 8 nebo 4 letech?? 41. část

24. prosince 2007 v 12:20 |  Gaara a jeho setkání po 8 letech
Jako obvykle - co byste mohli čekat od Majiných učňů? Hudbu!! Takumi je jediný z učňů, který umí ovládat čakru tak, aby ji roznášel i s hudbou po okolí jako Maja a toho ostatní také využívaj…
"No clouds in my story. Let it rain…" spustil Takumi (známá písnička Umbrella od Rihanny… viz. video dole XD.... nemohla jsem se rozhodnout, kterou tam dát, ale protože jsou v deštné vesnici, rozhodla jsem se pro Umbrellu XD A jsem líná vám jí sem překládat… najděte si ji na webu, jestli jste zvědaví, jaký je její překlad, j? Ten překlad ani teď není důležitý… je to spíše o fantazii než o tom, co se tam zpívá…).
Mayuko položila Anneth na zem, protože už chtěla jít po svých a přidala se ke zpívání svých učňů… Mávla rukou a zpod země se vytyčily japonské deštníky. Ona a všech pět učňů je uchopili do rukou a tancovali naprosto stejně…
Ve Vesnici ukryté v dešti…
"Slyšíte to?!" křičeli šťastně lidé přes sebe.
"Maja a ostatní se vrací!!!!!!!" zavýskla jedna z lidí a ostatní zajásali. Když viděli Mayuko a její učně, rozzářili se a netrpělivě čekali než příjdou. Pozornější si i všimli, že nejdou sami, ale mají za sebou ještě mnoho lidí… kdo to jen je??
Zpátky u Mayuko…
Maja přestala zpívat ze dvou důvodů: za prvé - už končila písnička a za druhé - chtěla se přivítat se svými přáteli…
Všichni došli do vesnice, kde je všichni obklíčili.
"Majooooooooooo!!!!!!!!" vyřítil se z davu Taku (mladý a malý, ale velký obdivovatel Maji) a skočil na ni, až ji svalil na zem. Byl o hodně menší než Maja, protože mu bylo jen dvanáct let, ale jemu to nějak nevadilo a doufal, že Maje také ne.
"Ahoj, Taku… Tak co? Jak to tu probíhalo za těch pár dní, co jsme tu nebyli?" usmála se Maja a vstala.
"Slečno Majo, chtěl bych akorát podotknout, že zlobí jeden pekař z Travnaté vesnice… A pak ještě jsem dostal zprávu ze severu naší země, mají tam jeden malý problém, ale chtějí, abyste ho vyřešila vy osobně…" promluvil jeden starý muž.
"Pekař z travnaté vesnice? O něm slyším poprvé…"
"Přišel, zrovna když jste odešla, slečno…"
"Co jsem ti říkala s tou slečnou?" zasmála se Maja. "Tak já ho později navštívím… a ta část našeho severního území? Hm… tam jsem moc nebyla… Tak teď toho lituju… Tam mě neznají… S čím je problém?"
"Jedna třída dětí prý hodně zlobí… chtějí pomoct od tebe, ale prý už skoro ani nedoufají, že je někdo srovná… A omlouvám se za tu slečnu, Majo…"
"V pořádku. Tak já se o to postarám…"
"Majo! No konečně seš tu!! Potřebujeme záchrannou ruku!!" vyšla z davu Sanako.
"Sanako? Co ty tu děláš? Nemáš mít teď náhodou trénink?" vykulila na ni oči. Sanako byla vzorná, nikdy trénink nezmeškala…
"Já za to nemůžu, když nás teď trénuje nějaké tele z travnaté vesnice… Ta ženská je manželkou toho pekaře…děs běs!" odfrkla si Sanako…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama