Listopad 2007


Setkání po 8 nebo 4 letech?? 2. část

30. listopadu 2007 v 16:56 | Hara Yumi ^^ 原由美 |  Gaara a jeho setkání po 8 letech
"Come Mr. DJ song pon de replay!!" ozval se něčí zpěv… Sakura postřehla pár lidí na konci vesnice přicházející do ní. Skákali a tancovali do hudby a štrádovali si to mezi domy.
"To budou asi oni… nějak rychle… jdu to omrknout…!" prohlásil Naruto a skočil z balkonu dolů. Gaara si řekl, že obvykle ze své pracovny nevylézal, tak nebude vylézat ani teď. Jen se koukal na ten cirkus, který tan oni prováděli.

Ve vesnici

Kdo by mohl dělat tohle drama? No jasně! Mayuko! Po tom, co strávila svůj čas bojem, se přidala mezi lidi do vesnice ukryté v dešti. Teď jde se svými pěti učni za Kazekagem o prosbu, aby přestal útočit na jejich vesnici. Bylo jí jedno, kdo je Kazekage, ale pěkně mu ukážou! Maja se hodně změnila… Nejenže vyrostla a vyspěla, ale konečně nechodila bosa… ale měla boty (nečekaně XD). Vlasy jí ztmavly (takže je neměla bílé ale normálně špinavý blond) od posledního setkání s Gaarou a měla je dlouhé až pod prsa. Na hlavě nosila pořád něco, ale její nejoblíbenější byla červená bekovka. Mělo celkem obyčejné, tmavé kalhoty a uplé, červené tričko, které zdobil malý křížek kolem krku. Ale nejdůležitější - byla hrozně hodná, sympatická, veselá… skoro opak toho, co byla…
Razila si to ulicí se svými lidmi vesele, plná energie, pozitiva a nadšení. Všech šest zpívalo různé veselé písničky (pokud chcete nějaké navrhnout, tak asi nejlepší jsou na toho téma od Rihanny - Please don´t stop music, S.O.S, Shut up and Drive atd.), pohybovali se do rytmu a tím pozitivně zářili pro ostatní lidi. Pořád dávali najevo, že se jdou bouřit a ať se Kazekage těší. Nejhlavnější byla Maja.
"Hej! Kazekage!! Jdeme za tebou!! Slyšíš?!" zazpívala a zasmála se.
Naruto byl dost zvědav, kdo to dělá. Doběhl tam, kde byli ti divní lidi a podíval se na ně. Najednou ztuhnul - Mayuko!! Nemohl se hýbat natož, aby tam vběhnul, aby je zastavil. Už ale bylo pozdě… Maja byla se svou skupinou pryč… Musí to říct hned Gaarovi!
Mayuko už dorazila k bráně Kazekagova domu. Mávnutím ruky vyvrátila bránu a vešli se svou skupinou dovnitř. Mířili si to po schodech nahoru… potom rovně chodbou přímo do Gaarovi pracovny…

Setkání po 8 nebo 4 letech?? 1. část

28. listopadu 2007 v 19:46 Gaara a jeho setkání po 8 letech
O čtyři roky později
Gaara seděl ve své pracovně a vypisoval různé papíry. Když vtom někdo zaťukal na dveře.
"Hm?" odpověděl Gaara a dovnitř vešel jeden z obyvatelů vesnice.
"Přijeli za vámi nějací lidé z vesnice ukryté v listí… říkali, že jsou vaši přátelé…" prohlásil muž a otevřel dveře. Ještě než je stačil otevřít, vtrhnul se do nich Naruto.
"Gaaro!!" vykřikl a objal ho. Gaara jako obvykle se jen smál a nějak moc city neoplýval. Naruto už byl také Hokage jak se patří, ale pořád se choval tak, jak dříve. Do dveří vešla i Sakura a Lee.
"Rád vás vidím…" řekl Gaara a ostatní se usmáli.
"Ještě, pane, bych chtěl něco důležitého říci…" řekl rychle muž.
"Co?" otočil se k němu Gaara.
"Hrne se sem hrstka lidí z vesnice ukryté v dešti. Jsou rozzuření, jak jsem slyšel… jdou prý za vámi se bouřit… je jich snad prý jen pět, ale jsou dost silní. Teď jsou v polovině cesty… do večera by tu měli být… už jsme se snažili je zastavit, ale nic nepůsobí…" vyhrkl ze sebe rychle…
"Díky… postarám se o to…" řekl Gaara a poslal ho pryč.
"Jak se o to chceš postarat?" zeptal se Naruto zvědavě.
"Tak, že si počkám, až přijdou… jdou se bouřit a ne mě zabít, ne?" usmál se a Naruto se uklidnil.
"Kdybys potřeboval pomoct, jsme tu…" zazubil se a objal ho kolem ramen.
"Jistě… ještě jsem vám pořád vděčný za záchranu života, takže to samí platí i u tebe…" usmál se. Naruto trochu znejistěl… nemůže pořád přenést přes srdce, že mu takhle lžou… Sakura ho ale rychle drkla do loktu a tak se Naruto vzpamatoval.
"Jasně kámo!" prohlásil.
"Zase ten,kámo´?" zeptal se Gaara se smíchem.
"Here is!!!!" ozval se řev z náměstí vesnice a s ním i hudba. (Písnička Pon de Replay od Rihanny)
"Co to?" všichni čtyři vystoupili na balkon Gaarova velkého domu a podívali se ven…

Gaara o 3 roky později... 3. část

28. listopadu 2007 v 19:41 Gaarova smrt
"Cože?! A to jako proč?! Zachránila jsi mu život!!" vykřikl Naruto.
"To nic nemění… Nemůžu se mu plést do života… udělala jsem to jednou a po druhé tu samou chybu neudělám!!" skočila Narutovi do řeči "Vyberte si… buď vám vymažu paměť, nebo budete mlčet!!" Všem se zúžili panenky.
,Vymazat paměť? To jde?! ´ Projelo všem hlavou…
"Takže Kankurou, spoléhám na tebe… je to pro jeho dobro… pokud se někdy uvidíme, což doufám, že ano, tak budu jiná, než jsem…"
"A proč s námi nezůstaneš teď?!" řekla rychle Temari, než maja zmizí.
"Ráda bych, Temari… ale zatím…" posadila se do bobku s jednou nohou nataženou (takže pozice Spider-mana XD) "…je můj život moc nebezpečný…" dořekla větu, odrazila se velkou rychlostí od země, zatočila se ve vzduchu jako tornádo a zmizela v jiskřičkách modré vody…
"Můžete mi někdo říct, kdo to sakra byl?!" ozval se Naruto.
"Mě by to také zajímalo…" přitakal Kakashi-Sensei.
"To je Mayuko. Před třemi lety jsme byli na misi s Gaarou ve vesnici ukryté ve sněhu…" Kankurou povídal celý příběh, který se jim stal. Mezitím sníh roztával a po chvíli i zmizel…
"… nevím, co Gaarovi řekla, když jsme tam nebyli, ale nějak na něj působí… Jak vidíte, dala mu i křížek, který Gaaro nosí až do teď… nevím, co myslela tím nebezpečným životem… hodně toho nevím… ale vím, že by bylo lepší mlčet… vím, co dokáže." Dopověděl příběh Kankurou. Pak nastalo hrobové ticho. Všichni přemýšleli nad Majou a Gaarou. Matsuri cítila menší žárlivost, protože Gaaru měla v srdci trošku na jiném místě, ale nedávala to najevo.
"Řekla, že se probere…" řekl Naruto nevěřícně a tím vlastně odkryl to nejdůležitější - Gaara žije!!
TAK TADY KONČÍ TATO MENŠÍ KAPITOLA...POKUD CHCEŠ ČÍST DÁL, DEJ ZPĚT DO ROZCESTNÍKU A DEJ GAARA A JEHO SETKÁNÍ PO 8 LETECH!! :) XD

Gaara o 3 roky později... 2. část

28. listopadu 2007 v 15:57 Gaarova smrt
Mayuko sjela z jeho studené tváře a přitiskla si ruku na srdce. Po chvíli jí začaly vlát vlasy, a když odpojila ruku od těla, svítila jí v ruce modrá zářivá kulička… Maja posadila Gaaru jednou rukou, o kterou ho opírala, aby nespadl, a foukla mu kuličku směrem do obličeje. Modré světlo se rozpadlo na malé lístečky vzduchu, které se vsákly do Gaarovo kůže. Hudba se pořád rozléhala po okolí, až nakonec Maja začala zpívat zas.
"Vzal mi tě stín, jako blesk udeřil k nám… jak smířit se s tím, že v nebi žiješ teď sám… uplakaný oči ty nemohou spát, rozechvělí ústa ty touží se smát…" Maja popadla Gaaru a pořádně ho objala. Slzy jí stékaly po tváři a padaly na Gaarovo tělo. Objímala ho a přitom dávala celé své srdce do zpěvu. Narutovi tekly slzy proudem… nevěděl, kdo to je, ale dojala ho… I Sakura tomu neunikla… ale nebrečela sama… okolo nich brečela polovina lidí - Matsuri, Lee, Gai - Sesei, Ten Ten a ostatní obyvatelé z vesnice ukryté v písku.
Po chvíli Maja pomalu začala snižovat hlas, aby skončila písničku. Políbila Gaaru na čelo a položila ho do trávy…
Vstala zády k ostatním a dívala se do země. Hudba přestala a bylo ticho jako v hrobě… Naruto však nezklamal - probral se jako první a řekl klidně: "Cos s ním udělala?"
"To bych taky rád věděl, Mayuko." Řekl Kankurou. Všichni postřehli Majinino jméno a uvědomili si, že Temari a Kankurou ji určitě znají.
"O Gaaru si starost nedělejte… za chvíli se probere… ale… Kankurou?" zeptala se napínavým hlasem a dál byla k nim otočená zády.
"Ano?" zeptal se Kankurou napjatě.
"Postarej se o to, aby se Gaara nedozvěděl, že jsem tu byla…"


Gaara o 3 roky později...

25. listopadu 2007 v 21:28 Gaarova smrt
O tři roky později… nevím, jestli to víte, ale Gaara se stane Kazekagem… bohužel ale umře, když mu vysají jeho démona… říkala jsem si, že kdyby existovala v Narutovi postava jako je Mayuko… nedovolila by, aby zemřel… nebo dovolila, ale nenechá to jen tak… tohle je se začátek scény, kdy Gaara leží na zemi mrtví… je po všem… Naruto a ostatní porazili nepřátele, ale to Gaarovi život nevrátí…
"Proč?! Proč zrovna Gaara?!!" zařval Naruto v slzách.
"Uklidni se Naruto…" promluvila Elder Chiyo. (podívejte se na video a budete vědět - )
"Jděte s tím do háje!!" zařval a otočil se na ní se slzami jako hrachy. "Nikdy se to nemělo stát!! Zklamal jsem!! Nezachránil jsem Sasukeho a nezachránil jsem ani Gaaru!!" začal si utírat slzy…
Náhle začal padat sníh. Naruto si to uvědomil později než ostatní, protože si utíral slzy. Všichni z mírně otevřenou pusou koukali do nebe, ale na nebi nebyl ani mráček na to, aby sněžilo… nebyla ani zima…
"Sníh?!" zeptala se potichu Matsuri a koukala, jak jí sněhová vločka padá na ruku.
Sněhu bylo čím dál více… Ozvala se hudba, která všechny mírně znepokojila… Co to sakra je?!
"Vzal mi tě stín…" (všichni byste měli znát - písnička Vzal mi tě stín… ale trošku jsem upravila text, aby sem pasoval J ) ozval se zpívající hlas. Všichni se za ním otočili a jejich pohled strnul na maličké dívce, které mohlo být tak 14 let. Kankurou a Temari okamžitě poznali, kdo je to - Mayuko!!
"Poslední den, co navždy rozdělil nás… byl nevšední, myslím byl lednový mráz…" začala zpívat a pomalým krokem si to mířila ke Gaarovi. Ostatní mlčeli a koukali se na ni s otevřenou pusou…
"Proti mně stáls a nechtěls jít dál…najednou stín černý se objevil v dál… vzal mi tě stín, jako blesk udeřil k nám, jak smířit se s tím, že v nebi žiješ teď sám… uplakaný oči ty nemohou spát, rozechvělí ústa ty touží se smát…" zpívala moc krásným hlasem. Temari a Kankurou nevěřili svým vlastním uším a ostatní tuplem ne. Došla až k němu a klekla si k jeho tělu. Položila si ruku na jeho tvář a přitom zněla jen hudba. Koukala se na něj sněhovýma očima a přitom všichni tiše přihlíželi…

Gaara a jeho zamilovaný příběh...11. část

25. listopadu 2007 v 18:08 Gaara ve 12 letech
"Tak to ať vás ani nenapadne!!!!!!!" řekla Mayuko, která se náhle objevila před Gaarou s kunajem v ruce, skrz zaťaté zuby.
"Majo?!" vyhrkl Gaara.
"Říkala jsem, že se tu ještě chvíli zdržím…" mírně se usmála a jedním seknutím kunajem sundala hrstku lidí. Pak už jenom stačilo se proběhnout okolo těch ostatních a dát jim pár ran. Spadli jako švestky, jen co do nich ťukla.
"Zvládl bych je sám… nemusela si nám pomáhat…" řekl Gaara.
"Já vím, ale nechtěla jsem, abyste si tu dělali špatné jméno… ti lidé se za chvíli probudí a nebudou vědět, co tu dělají… špatné jméno tu můžu dělat jenom já!" zasmála se. Gaara se usmál taky.
"Ještě něco…" přišla k němu a palcem mu přejela po stopě, kde mu projela kunajem. Místo se okamžitě zahojilo a vrátilo do původní podoby. Gaara přitom stál jako zmražený. Byl z toho úplně mimo… cítil teplotu Majiných rukou a i když byla nalehko oblečena (a navíc i bosa…), měla teplé ruce. Maja sundala ruku z jeho tváře a rozepnula si jeden z křížků, který jí visel na krku…
"Na…" dala mu červený křížek do ruky. Gaara otevřel ruku a podíval se na něj.
"Ten ti připomene, že nejsi na světě sám… vždycky máš na výběr, Gaaro… mám stejný jako ty… pokud ti křížek zčerná, už nejsem mezi živými… u mě to bude to samé s tebou…" řekla. Gaara neměl slov… nakonec ale donutil říct jen ubohé: "Děkuju…"
Maja se jen usmála, otočila se od něj zády a prohlásila větu, která se Gaarovi zaryla v paměti: "Vždycky bude na světě někdo, kdo tě má rád… Sbohem, Gaaro…" a zmizela v modrých jiskřičkách vody…
Gaara ucítil v srdci ohromnou tíhu... neznal skoro vůbec tu dívčinu, ale bylo mu, jako by s ní strávil celý svůj život... jako kdyby znala každé jeho rozhodnutí a každý krok... cítil, že jen u ní by se dokázal vybrečet (!) ... ale ona je fuč! Už jí asi nikdy neuvidí!! Život je tak nespravedlivý!!
KONEC TÉTO JEDNÉ VELKÉ ČÁSTI PŘÍBĚHU... DÁL SE POKRAČUJE V ROZCESTNÍKU POD HESLEM: GAAROVA SMRT... =)

Gaara a jeho zamilovaný příběh... 10. část

25. listopadu 2007 v 18:03 Gaara ve 12 letech
"Já tě znám…" řekl tiše.
"Možná…" odpověděla "ale teď je to jedno… moje cesta teď bude doost ostrá…"
"Pojď s námi…" řekl Gaara. Ta holka mu hrozně připomínala tu holčinu z jeho snění (no… to nebylo snění…spíš trauma, protože Gaara nespí…). Hlavně ty její sněhové oči… byli úplně stejné… a to, co před chvíli řekla… to nemůže být náhoda.
"Nemůžu… spíš nesmím… ráda bych, Gaaro, ale zkus se mě pochopit. Možná se ještě uvidíme, ještě se tu chvíli v této vesnici zdržím… tak zatím." Řekla, otočila se k němu zády a rozeběhla se do korun stromů, kde po chvíli i zmizela.
Gaarovi to bylo líto. Po dlouhé době cítil tu bolest v srdci. Ale co má dělat? Nic nemůže udělat… bude lepší, když odejdou zpátky do písečné vesnice…
Někde v lese u Temari a Kankurou
"Kde je Gaara?! Už dlouho se neobjevil…" řekla Temari a ohlížela se až tam, kam jí to stromy dovolily.
"To nevím, ale určitě je v pořádku…" odpověděl Kankurou a usrkl si čaje.
"Už jde!!" vykřikla Temari.
"Balíme to! Jde se zpátky do naší vesnice…" řekl Gaara chladným hlasem.
"Ale Gaaro… máme tady přece úkol…" odporovala Temari. Gaara nebyl srab… i kdyby mu ta holka zlámala ruce, stoupl by si před ní znova… vtom bylo něco jiného… "děje se něco, Gaaro??" zeptala se trošku nesebejistě.
"Máš s tím problém? Nemám náladu se s tebou o tom bavit…" odpověděl a dál se s ní nebavil… prostě se dal do kroku a jim nezbývalo než jít za ním…
Na náměstí ve vesnici ukryté ve sněhu
"Támhle je ten zrádce!" vykřikl dav a obklíčil Gaaru a ostatní.
"Cože?" zeptala se Temari nechápavě a podívala se na Gaaru. Co to zase prováděl, když byl pryč?! To není moc dobré…
"Zachránil si Mayuko!! A nechal ji před tím utéct!! Ty jsi na její straně!!!" křičeli jeden přes druhého.
"Možná jsem… no tak do toho…" odpověděl Gaara klidným hlasem a díval se na ně ledovýma očima.
"Na něj!" vykřikl dav a rozeběhl se proti Gaarovi, Temari a Kankurou…

Záleží na srdci - rozcestník

25. listopadu 2007 v 9:13 | Hara-san |  >>Příběhy<<
1. kapitola - Gaara ve 12 letech
2. kapitola - Gaarova smrt
------------------------------------------------------------------------------

POVÍDKA POZASTAVENA, MOŽNÁ SE K NÍ UŽ NEVRATÍM -.-

Gaara a jeho zamilovaný příběh... 9. část

24. listopadu 2007 v 23:25 Gaara ve 12 letech
"Přesně tak…nemám ani ponětí, jak to víš, ale máš pravdu…" řekl a podíval se na Mayuko a čekal, jak zareaguje.
"Je jedno, jak to vím… a víš co?" šla k němu pomalým krokem a vyhledávala jeho oční kontakt. Gaara mlčel… nevěděl, co chce udělat, ale myslim, že ublížit mu nechce…
"Nikdy to není tak zlé…" položila ruku na jeho rameno a usmála se. Gaarovi se zúžili panenky…možná ještě více, než před tím, když ho Maja napadla. Tohle už od někoho slyšel…
O 6 let zpátky…
"Chytej! Ha! Nechytila!!" smál se jeden z chlapců, když házel své kamarádce míč.
"No počkej!!" Otočila se holčička s míčem a hodila mu ho na hlavu. Všichni se ihned začali smát. Takhle chvíli děti blbly, až jeden z dětí hodil míč na střechu.
"Co teď??" zeptala se holčička a koukala na míč na střeše. Najednou se zvýšil studený vítr a písek plující ve vzduchu omotal míč a vzal ho do rukou malého chlapce z pozadí. Děti se na něj otočily a zděsili se.
"To je Gaara z Pouště!" zašeptal jeden svým kamarádům. Gaara jen natáhl ruce, aby jim naznačil, že jim jen zachránil míč a mlčel. Děti začaly prchat.
"Rychle pryč!! Utíkejte!!" řvali jeden přes druhého.
"Ne!! Počkejte!" zakřičel za nimi Gaara, ale na to nikdo neslyšel. Všichni byli ty tam. Gaarovi bylo do breku… koukal na jejich míč smutnýma očima a hledal v sobě útěchu.
"Já si s tebou zahraju…" ozval se milý hlas. Gaara trhnul hlavou a podíval se na dívenku stojící před ním.
"Opravdu?" zeptal se Gaara a rozzářili se mu oči.
"Jasně…" usmála se holčička a vzala si od něj míč "Chytej!" a hodila mu ho zpátky. Gaara se najednou necítil tak odstrčený. Cítil se hrozně dobře… konečně někdo, kdo si s ním chce hrát.
"Ty jsi ten Gaara z Pouště viď? Ten, kterého se všichni tady bojí…" řekla klidným hlasem a čekala odpověď.
"No… asi ano…" odpověděl Gaara a sklopil oči.
"Mě ale nepřipadáš jako démon…" usmála se holčina a přišla k němu. Dala si jednu ruku na jeho rameno a usmála se "nikdy to není tak zlé… vždycky máš dvě možnosti… nikdy se nestalo, že by tě vše dohnalo k tomu, aby ses přidal na tu špatnou stranu… je to jen na tobě…" usmívala se.
Náhle se rozplynula jako pára nad hrncem. Gaara si promnul oči a když horlivě je otevřel, místo toho, aby se objevil na cestě se svojí kamarádkou, se objevil na stromě tam, kde seděl ještě před tím, než viděl padat míč na střechu…
Zpátky v realitě…
"Vždycky máš více možností… je jen na tobě, jak se zachováš…" dořekla větu a tím Gaaru probrala ze vzpomínek…

Gaara a jeho zamilovaný příběh... 8. část

24. listopadu 2007 v 23:16 Gaara ve 12 letech
… Mayuko pohnula palcem směrem nahoru a zpod kůže se jí začal vyndávat modrý lístek. Ukazovákem a prostředníkem lístek vyndala. Přiložila ho sevřeného v prstech k nosu.
"Takže ta rada… nikdy mě neporazíš!" řekla doost chladným hlasem. Tamara neměla slov. Bylo to dost nechutný. Tak takhle dělá ty svoje mocné lístky…
Gaara nemohl uvěřit svým očím. To v životě neviděl. A nikdy o tom ani neslyšel. Bylo to skvělí!!
"Stínový dech!" promluvila po chvíli Mayuko a hodila lístek přímo Tamaře do čela. Za chvíli se za Majou zavířil vzduch. Přeběhl kolem ní a jako ohromná černá lebka projel s jekotem Tamarou. Tamara padla na kolena. Podívala se na Mayuko a rozpadla se v kaluž krve…
Krev z Tamari se zvedla do vzduchu a začala se pomalu točit kolem Mayuko. K tomu se přimísila modrá voda a po chvíli zmizela jak krev, tak i mocná tekutina.
Dlouho všichni mlčeli. Jak Maja, tak i Gaara, Temari a Kankurou. Nakonec se Mayuko pohla a zmizela v modrých jiskřičkách. Gaara po jejím odchodu se vzpamatoval. Vstal a kráčel k lesu.
Temari ho následovala a Kankurou na vybranou nezbylo… Pod korunami stromů moc sněhu nebylo, a tak se tam utábořili. Kankurou rozdělal oheň a temari se pustila do dělání jídla. Jelikož Gaara nijak nemohl pomoci, sedl si na větev stromu, opřel se o jeho kmen a díval se na listy. Bylo mu divné, jaktože tu stromy neopadávají… dyť je zima… ale pátrat po tom nehodlal. Přemýšlel, jestli je Mayuko opravdu tak mocná, jak vypadala. Ta myšlenka mu zůstala v hlavě až do té doby, než uslyšel v dálce zpěv. Měl nejlepší sluch ze skupiny, takže ostatní ho zřejmě neslyšeli, a tak si řekl, že to prozkoumá. Procházka mu provětrá hlavu…
Skákal po větvích přímo za zvukem. Když už se mu zpěv zdál moc hlasitý, zastavil, aby ho nebylo tolika slyšet. Seskočil ze stromu a pomalu se přibližoval k člověku, vytvářející ten hluk.
"…my dearest mother. Here's a lullaby to close your eyes good-bye. It was always you that I despised.I don't feel enough for you to cry, oh well. Here's a lullaby to close your eyes good-bye. Godbye . Goodbye…" (písnička Room of Angel…) Maja měla dost blbou náladu. Potřebovala se vybrečet, ale slabost si nemůže připustit. A tak zpívala… díky její čakře se zvuk mohl rozléhat po okolí a hrála do toho i hudba…
Gaara si myslel, že to bude zpívat Maja. Už podle hlasu, ale pořád tomu nemohl uvěřit. Jaktože se ten zvuk tak rozléhá? Že by její čakra? Ale jak?
Maja přestala zpívat… dívala se do jezírka před sebou a mlčela.
"Je lepší být bez přátel…" řekl se soucitem (i když to moc nevypadalo XD).
"Aha…to seš ty… myslela jsem, že zase někdo otravuje…" otočila se na něj a usmála se " a myslím, že lžeš… to bys jinak tady nestál… bylo by ti jedno, co mi je a na soucit by ses ani neotočil…"
"To máš pravdu… to ale neznamená, že tohle budu dodržovat… chápu, jak se cítíš…" řekl svým chladným hlasem (i když to je spíš jeho normální hlas XD).
"Ano, já vím… tvůj strýc a otec a ostatní děti si s tebou před šesti lety nechtěly hrát a do teď s tebou nechtějí nic mít a nejraději by tě všichni zabili… jistě… taky můj případ…" skočila mu do řeči…
,Jak to všechno může tak dopodrobna vědět?? ´ zamyslel se Gaara a jen se mírně usmál (což nebylo normální XD)…

Gaara a jeho zamilovaný příběh... 7. část

24. listopadu 2007 v 15:14 Gaara ve 12 letech
…Kunaj však se zabodl do modré tekutiny, která obalila Maju jako bublina. Mayuko se otočila zpátky k Tamaře s chladnýma očima.
"Můžu se tě zeptat, co je tohle za scénu?!" promluvila po chvíli mlčení naštvaně.
"Je to scéna proti tobě!" ukázala na ni s křikem. Maje se zastavilo srdce… i ona? Proč zrovna ona? Byla to její kamarádka… a takhle zradit? To bolí… bolí to… tady… u srdce…
"Už mě nebaví, jak se chováš… za tvůj krk mi toho nabídli víc, než ty mi můžeš dát!!"
"A to jenom kvůli tomu?! Chceš žít prostě pohodlněji?! Víš co, Tamaro?! Jdi do háje!!!" nařvaně a nadřazeně promluvila, ale nekřičela.
Gaara jen mlčky koukal na ty dvě. Šok z jeho menšího zranění vyprchal. Teď byl zase v šoku z Tamary. Maja vlastně prožívá to samé, co prožíval on, kdy ho jeho strýc podrazil a chtěl ho zabít… Ona ale reagovala trochu jinak… Vidí jí to v očích… ona má tu sílu… má sílu ji vědomě zabít… (jenom říkám… když byl Gaara malý, jeho strýc v masce se ho pokusil zabít… Gaara v sebeobraně ho zabil… když zjistil, že to byl jeho milovaný strýček…stala se katastrofa…).
"Kdo teď půjde do háje, budeš ty! Vzala jsem ti lístky…!" ušklíbla se Tamara a vyndala modré lístečky z kapsy. Maje se zastavilo srdce… sáhla do kapsičky přidělanou u nohy, ale byla prázdná. Myslela, že ten dotyk byl od Gaarova písku, ale ne…byla to rychlost Tamary. Udělala to, když Mayuko běžela proti Gaarovi a Gaara se po ní sápal pískem…
"No dobrý… vzala jsi mi lístky, ale to neznamená, že tě nedokážu zabít jinak, ne?" zamračila se s úsměvem a s přesvědčujícím hlasem.
"Tak do toho! Schválně, jestli jsem se od tebe přiučila." Vytáhla kunaj a udeřila Mayuko.
Její útok však zase zastavila modrá voda. Maja se jen usmívala a přihlížela Tamary snažení. Nechtělo se jí ale bojovat… takže ukáže Tamaře něco, co ještě neviděla.
"Víš co, Tamaro? Já ti řeknu, co by sis měla pamatovat… je to informace do života… ale myslim, že za chvíli stejně budeš pod sněhem, ale nevadí…" Tamara mlčela. Zhluboka dýchala… cítila, jak z ní Majin duch vysává čakru a tak šetřila síly…
Mayuko si vyhrnula na levé straně vlasy a přitiskla palec na místo za kousek za uchem. Všichni byli ticho a jen přihlíželi… Tamara vůbec nevěděla, co se děje… Po chvíli se Majinina ruka začala pomaličku hýbat nahoru. Tamaře se zúžili panenky. Ona si z krku vytahuje lístek!!!!....

Postavy z povídky

24. listopadu 2007 v 15:09
Myslím, že tuhle trojku vám představovat nemusím :) - Temari, Kankurou a Gaara
Tady jsou 4 obrázky Mayuko:
Tady je Mayuko 5 let. Nevím, jestli si vzpomínáte, jak Gaara vzpomínal, na svůj sen. Takhle se mu ta malá holčička jevila... byl to sen, anebo skutečnost??
Mayuko v jedenácti letech (Gaara je o rok starší takže jemu bylo dvanáct... bylo to těsně před zkouškami chuninu). Jak vidíte... i přesto, že venku mrzlo, Maja byla oblečená docela lehce a dokonce byla i bosa. Za červený pásek, který má okolo pasu, má připevněnou tu krabičku s lístky, ale teď není vidět, jelikož ji má na straně za zády.
Mayuko při záchraně Gaarova života (14 let, Gaarovi 15 let)... Je tu docela velká změna ři prvním pohledu, ale když se nad tím tak zamyslíte, tak jí akorát zesvětlaly vlasy a její výraz není tak přísný a mocný. oblečení je asik jasný, že má jiný XD tentokrát má ale lístky za "ponožkami" na nohou.
Tak... a tady je Maja již dospělá. Je jí devatenáct let a jak vidíte, vypadá úplně jinak. I oči se jí trošku změnili... ale panenky zůstávají sněhové, ale to vy moc nevidíte XD. Ztmavly jí vlasy, je úplně jinak oblečená a její výraz v tváři při prvním pohledu poukazuje na: "Hej, lidi! Jsem hezká a chytrá! Jděte semnou!" Potom ale když Maju poznáte blíž, vidíte v jejích očích úplně jiný význam...
Tamara... její bývalá "kamarádka", která ji zradila jen proto, že se jí chtělo žít lépe...
Takumi. Nejstarší z celé skupiny Majiných učňů (18 let). Seznámil se s Majou hned, jak přišla do vesnice ukryté v dešti. Velmi talentovaný. Je to Majin oblíbený učeň, jelikož i přes to, že na něj holky letí, že je chytrý a talentovaný, není namyšlený. Jediná Maja ví, proč a pokud budete číst mnou povídku, dozvíte se to taky :) Takumi má k Maje velmi úzký vztah. Nebere ji jako učitelku, ale jako nejlepší kamarádku. Ona je jeho největší opora a jakmile mu něco poradí, zkusí to udělat podle ní... (Takže jestli jste si všimli, Maja mu doporučila, aby chodil nějaký čas bos... důvod řekla, ale na ten si počkejte XP). V boji je Mayuce hodně podobný... sice ještě nepoužívá lístky, protože ty Maja ještě svým učňům neukázala, ale jeho způsob boje je Maje hodně podobný...
Yutaka (16 let). Velmi čiperná, mrštná a bystrá dívka. Maju poznala jako druhá hned za Takumim. Maju má hodně ráda, ale nikdy by se neodvážila jí odporovat při boji, jako to někdy dělá Takumi. Její specialitou při boji je rychlost a led. Umí perfektně zmrazit vodu, postavit okolo "oběti" krystalky ledu, které se třpytí na jeho tvář a ten potom nic nevidí. Mezitím si užívá své rychlosti na "oběti". Pokud toho selže, led ihned zaútočí... Je taky hodně užitečná při sledování nepřítele díky své tichosti.... Ovládá led a také je hodně ledová ke klukům (až na ty v její skupině). Nesnáší, když nějací blbečci kolem ní skákají a tak je honem rychle odhání...
Akio (17 let). Nejhezčí z celé skupiny kluků. Holky také po něm šílí, dokonce i víc než po Takumim, ale to Akiovi nestačí. Bere pořád trochu Takimuho jako svého soupeře a chce být pořád lepší než on. A také se mu to pořád nevede. Na některé lidi musí někdy působit hodně namyšleně, ale celá Majinina skupinka ví, jak je to s pravdou... Dobře ovládá vodu. Umí udělat vodní bomby, které dokáží prorazit i skálu. Umí to, ale nepoužívá, protože to spotřebovává hodně čakry - deštní drak: přivoládá déšť a spolu s ním u velkého draka dešťů...
Akira (14 let). Nejmladší ze skupiny. U Akia je pořád brána trochu jako za malou holku, ale to je jen legrace a Akira to tak i bere. Dříve na tom byla hodně špatně... nebyla vůbec hezká a s bojem na tom byla hrozně. Však když poznala Maju, rázem se vše změnilo... Vyvolává duchy vodního světa na pomoc, když má proti sobě hodně nepřátel. Jinak bojuje rukama jako Takumi a Mayuko...
Rinako (16 let). Takový šílený vědec. Rád vymýšlí a objevuje nové věci. Hrozně rád poslouchá chytré Majiny řeči a zbožňuje vtipy. Dříve si z něho všichni utahovali a říkali mu šptrlík, ale potom přišla Maja a teď se můžou po něm holky utlouct, ikdyž třeba není ze skupiny nejhezčí... Tajně miluje Akiru. Připadá mu jako nejcitlivější a nejmilejší ze skupiny, ikdyž je Maja hodně milá, má pořád chování dospělé ženy...
Anneth (6 let). Takhle vypadala než jí Maja potkala. Její domov byl v domově pro sirotky. Její rodiče zemřeli při válce a její sestra se odstěhovala...
Anneth po tom, co poznala Maju. Maja jí dala k životu všechno - lásku, oblečení, jídlo, svobodu, výcvik... všechno a po tom měsíci to bylo i vidět...
Takže, teď je na řadě třída na severu vesnice ukryté v dešti, kterou Maja vyučuje. Dala jsem je do skupinek tak, jak byli zařazeni... Jejich jména jjsou přimo pod nimi... takže začněme:
Gaarova skupina - Fujika (12 let). Velmi energická, drzá a tvrdohlavá. Vždycky se do všeho hrne hlavou do předu a se spoustou keců. její oblíbený boj je taijutsu, jelikož může někomu pořádně dát do nosu. Ryoichi (12 let). Zdálky trochu nesympatický, ale jinak dost milý kluk. Vždycky ví, jak se zachovat, aby nikoho neurazil. Jeho technika je ve splynutí s okolím, takže vůbec není vidět - skvělá technika pro sledování někoho. Kaemon (brzy 13 let). Nejstarší a nejchytřejší ze skupiny. Jeho klan byl proslulý svým ninjutsu, a proto ho ovládá nejlépe z celé třídy.
Kakashiho skupina - Ringo (12 let). Milý ale trochu hyperaktivný ninja. Hrozně rád objevuje a vyhledává skryté věci za skrytými věcmi (hláška Kakashiho v Narutovi XD). Proto je velmi dobrý při vymýšlení plánů, jak dostat nepřítele. Minako (12 let). Blázen do Ringa. Šla by za ním kamkoli, ale když jde na věc, tak se o sobě dokáže postarat někdy skoro lípe než Ringo. Oba dva si skvěle rozumí a zatím jsou nejlepší přátelé. Matsu (12 let). Trochu nafoukaný, ale chytrý ninja. Obvykle je sám, ale má trošku zvláštní vztah k Satoko, která je v taijutsu nejlepší ze třídy. Jeho taktika k boji je úkryt a pak útok přesně, kdy to nepřítel nejméně čeká...
Kankurova skupina - Haruki (13 let). Frajírek, kterého kankurou nemá vůbec v lásce. Mezi lidmi je to samí vtip, žert a flirtování, ale když dojde na boj, dokáže se akorát ubránit. Yuuka (12 let). Vypadá jako chytrá a milá holka, ale nesuďte podle vzhleduje, jelikož je to pěkná mrcha. Nikdo z holek jí nemá rád, jen Haruki se s ní baví. Ona je ale odsuzuje a říká: žádný z vás se semnou nemůže bavit, protože jste horší než já!! Hezké, že? Při boji je tomu zrovna tak... chvíli dělá chudinku a pak zaútočí. Kamaye (13 let). Nejmilejší kluk ze skupiny. Kankuro ho má hodně rád, protože vždycky dokáže ty dva skrotit, aby se chovali alespoň trochu jako tým. Jeho bojovým stylem je ninjutsu.
Leeova skupina - Matsu (12 let). Možná jste si všimli, že má stejná jméno jako Matsu k Kakashiho skupiny. Ale to je tak všechno, co mají stejná. Matsu se s Matsum přímo nesnáší a nemůžou se vystát. Jinak je Matsu velmi milý a dobrý ninja (hlavně v taijutsu). Shouta (13 let). Největší ze všech dětí. Jak je ale velký, tak je i hodný. Všichni ho mají rádi až na ty, kteří stojí jako nepřátelé proti němu, protože pak drtí i skály... Leiko (12 let). Velmi chytrá a hodná holka. V minulosti se jí děti smály za její fialové vlasy, ale když se před ní postavil Shouta, všichni jí hned ty vlasy závidí. Je Shoutovi nesmírně zavázána a jsou nejlepší přátelé. Leiko je přebornice v genjutsu.
Majinina skupina - Haru (13 let). Nejtajemnější kluk z celé skupiny. Nikdo ho nemá rád, ale on je za to rád, protože je to samotář od té doby, co mu zemřela Pilika (přítelkyně) při napadení lupiči. Nemá žádné přednosti, což je docela špatné pro jeho nepřátelé, protože on vyniká ve všem. Yoshiko (12let). Nejgeniálnější holka ze třídy. S jejím IQ 159 to vždycky jejich třída dotáhla nejdál. Je to přebornice pro vytváření toho nejgeniálnějšího plánu. Bohužel ale v boji moc dobrá není. Naomi (13 a půl let). Nejstarší z celé třídy. Když byla malá, rodiče ji zanedbávali, takže když zjistila, že už měla dávno chodit na akademii, rozhodla se sama, že tam začne chodit příští rok. Podobně jako Haru vyniká ve všem. Yoshiko nemá moc v lásce, ale za všechny ze třídy by dala i svůj život, jelikož je velmi ochranářský a citlivý typ. Kisho (12 let). Střelený kluk vždy pro každou legraci a vtípek. Kéž by byl tak dobrý i v boji...
Narutova skupina - Mamoru (12 let). Konkuruje Ryoichimu z Gaarovo skupiny v skrývání se v okolí. Proto si s Ryoichim nejlépe rozumí. Kata (12 let). Je to nejlepší kamarádka Satoko. Pořád spolu soupeří, kdo je lepší co se týče fyzické stránky, ale bohužel každý ví, že Satoko je nejlepší. Satoko to ale hodně mrzí, takže se Katu snaží vytrénovat do té nejlepší formy. Satoko (12 let). Jak jsem řekla - nejlepší sportovkyně ve třídě. Má ohromnou sílu v urkou a nohou. Je hodně nebezpená, ale také hodně milá...
Takumiho skupina - Nanami (12 let). Snadnejtvrdší holka ze třídy. Nenávidí Jin, která se pořád obléká jako barbína a taky jí to dává pořádně najevo. Její nejlepší technikou je taijutsu. Shoichi (13 let). Dobrý ninja, ale bohužel ve všem průměrný. V ničem nevyniká, ale přesto je to oblíbený kluk. Jin (12 let). Největší barbínka všech dob! Bojí se mnoho věcí a jakmile si uspiní oblečení, dostává amok. Hodně dětí se jí za to směje, ale jí to nějak nevadí. kdyby odhodila ty svoje hadříky, tak by v boji byla možná mnohem lepší než Nanami...
Kaito (19 let). Moc hezký kluk, že? xD Před rokem, když vyznal Maje lásku, byl od ní odmítnut tím, že řekla: "Tvoje láska není pravá, Kaito. Mám tě ráda, ale přesto je v mém srdci už někdo jiný..." Naprosto se z toho... jak to říct...zbláznil? XD A od té doby dělá Mayuce jen potíže. Ovládá moc dobře temno. Dokáže přivolat špatné počasí a umí toho mnoho od Mayuko, ale o tom se dozvíte víc až potom, co si přečtete povídku XP
Kumiko (18 let). Už rovnou vám sem dávám postavu, se kterou se potkáte až později. Je to Kumiko. Nejlepší bývala kamarádka Mayuko. Studovala s její babičkou Rieko. Ze začátku se s Mayuko nesnášeli, ale později si mezi sebou vytvořili veliké pouto. Kumiko se podle nálady mění barva vlasů. Když je vzteklá, její vlas se mě ní na fialovo. Její obyčejná barva vlasů je ta, kterou vidíte. Okolo krku má přívěšek, který dostala od své matky a nikdy si ho nesundavá. Dokáže se proměnit v cokoli a to je při boji velká výhoda a proto jediný, kdo ji kdy porazil, byl Mayuko.
Pilika (13 let). Hrozně hodná a obětavá dívka. Miluje Haru a on ji. Zemřela při bitvě proti zlodějům, kdy jí zloděj, který byl schovaný, hodil do zad kunaj. Zemřela v Haru náručí, ale nakonec se po roce potkali, kdy jí Maja vrátila život. Její síla ohromě narostla, díky Majinimu tělu (klonu), ve kterém ted žije...

Gaara a jeho zamilovaný příběh...6. část

24. listopadu 2007 v 9:41 Gaara ve 12 letech
…Maja ho nechtěla tak uboze napadnout, jak si Gaara myslel. Chce ho jen mírně vyděsit, takže použije jen kousíček své moci… možná ani ten ne… Když byla u něj už dost blízko, vypařila se mu před očima.
Gaara trošku znervózněl… kam zmizela?! Sakra! Zezadu!
Už bylo však pozdě. Maja už spokojeně stála za jeho zády. Chytila ho za ruce a zakroutila mu je za záda. Přitiskla k jeho krku kunaj a mírně se usmála.
Gaara se začal smát. "Myslíš, že mi tímhle párátkem ublížíš?!" nepřestal se ďábelsky usmívat a podíval se na ni.
"Jistě, že ano! Vím moc dobře, co umíš, Gaaro. Tvůj písek tě sám od sebe chrání, takže všechny útoky proti tobě jsou zbytečné, ale…" pustila mu ruce, chytila ho zezadu za bradu a přitiskla kunaj k jeho tváři "…co když si písek bude myslet, že jsi v bezpečí??!" ušklíbla se a projela mu kunajem po tváři…
Temari nevěřila svým očím!! Z Gaarovo tváře kape krev!!
"Gaaro!!" vykřikla Temari a chtěla mu běžet na pomoc, ale Tamara ji zastavila jen s úsměvem. Temari nemohla nic dělat… nebyla tak mocná jako ona…
Gaara to nemohl pochopit… to dvanácti letech cítí, co je to bolest!! Není to zrovna krásný pocit, ale je to pocit, že není jenom démon, ale i normální člověk…
Maja se ušklíbla. Pustila kunaj z ruky a mlčela. Chápala ho… nikdy mu ještě nikdy takhle neublížil, takže byl určitě hodně překvapen. Neublížila mu moc. Má na tváři jen malou rýhu, nic víc… Mayuko Gaaru pustila. Mlčky popošla k Tamaře a podívala se na ni.
"Tady jsme skončili, je čas jít…" řekla s vážným hlasem, otočila se k Tamaře zády a byla na odchodu.
"To ani náhodou, Mayuko!!!" zařvala Tamara a hodila na ni kunaj….

Gaara a jeho zamilovaný příběh... 5. část

21. listopadu 2007 v 16:18 Gaara ve 12 letech
O 5 hodin později
…Maja přistála na stromě na kraji vesnice ukryté ve sněhu. Na setkání s Gaarou nebyla vůbec pyšná, ale co měla dělat? Nemůže se mu plést do života… na to její život je moc ubohý…
Stála na větvi stromu a dívala se na vězení, ve které přebývala její kamarádka už týden. Věděla, že teď je správný čas zaútočit! Raz, dva, tři!!
Maja vykopla dveře domu a vběhla do úzkých uliček. Po cestě ji zkřížili cestu strážní, ale s těmi si rychle poradila. Díky své moci přesně věděla, kde Tamara je. Přiběhla k její cele a jedním mávnutím ruky vyrazila mříž. Tamara s úsměvem přeběhla na její stranu.
"Ani nevíš, jak ráda tě vidím!" prohlásila s úsměvem od ucha k uchu.
"Jo, jasně… na to teď není čas, poběž!" chytila ji za ruku Maja a běžela s ní ven z budovy.
"Říkal jsem si, kdo tu dělá tu spoušť… a hned mi bylo jasné…" ozval se Maje známí hlas. Venku na ni čekal Gaara. Tamara chvíli byla trošku mimo, protože toho kluka vůbec neznala, ale zdálo se, že ho Maja zná a že jí není nějak sympatický, takže si odtipla, že to bude ten kluk, co ji má zabít.
Když si Gaara opravdu ověřil, že má zlikvidovat Maju, nelíbilo se mu to, ale tento příkaz mu akorát poskytne setkání s ní. Byla mu chováním docela sympatická… a byla hodně zvědavý, takže chtěl vědět, kdo to vlastně je.
"Ou, nečekala jsem, že se zase shledáme tak brzo… Tamaro?"
"Beru si nestarost ty dva, a nechci slyšet, že zvládneš všechny tři. Sedět týden v cele byla děsná nuda, ať si taky užiju zábavu…" ušklíbla se Tamara a vyndala si kunaje.
"Ne, Tamaro, jen se postarej o to, aby nemohli tobě nic udělat a přitom se dostat k Gaarovi. To je vše…" nařídila jí Mayuko a o dalším odmlouvání nechtěla ani slyšet. Tamara byla zmatená - to se Maje vůbec nepodobalo… slitování? Ani nápad!! Nic na to ale neřekla…
"Tak, Gaaro, chceš mi něco? Protože jestli ne, tak můžu v klidu odejít… nemám náladu se s tebou bít…"
"Spíš se bojíš…" opravil ji Kankurou. "Možná Gaaru znáš podle jména a jeho písku, ale nikdy jsi neviděla, co umí. Nikdo ho ještě nikdy neporazil!"
"Vážně? Tak budu první." Ušklíbla se Mayuko. Gaara si odfrkl "myslím, že se hned ukáže…" dodal a vyvolal písek kolem sebe.
"Tak do toho…" usmála se Maja a hodila na něj kunaj. Písek kunaj ihned zastavil. Na Gaarově obličeji byl vidět malý úsměšek.
"Takže něco málo umíš…" řekla Mayuko a rozběhla se na něj.
Gaara mlčel. Bylo jasné, že její útoky jsou ubohé… docela rád by viděl tu její moc, kterou použila na ten rozzuřený dav… Koukal na ni, jak se rozebíhá proti němu. Předpokládal, že zkusí taijutsu. V klidu stál a vyčkával, až Maja narazí na písek. Však vtom…

Gaara a jeho zamilovaný příběh... 4. část

21. listopadu 2007 v 16:18 Gaara ve 12 letech
… Gaara chvíli tiše stál a nic neříkal. Kankurou položil děvče na zem a podíval se na Gaara.
"Promiň, Gaaro, ale jinak to nešlo…" pronesl. Gaara na to nic neřekl… nelíbilo se mu to, ale neměl náladu se s ním hádat. To se raději půjde podívat po okolí…
Mayuko pomalu otevřela oči. Uviděla před sebou nějakou holku… po chvíli zjistila, že je to jí známá Temari. Mlčky se posadila a chytila se za bolavou hlavu…
"Ty bys měla odpočívat, holka," usmála se Temari, "jak se vůbec jmenuješ?"
"Na jménu nezáleží… a odpočinek? Blázníš?! Nikdy jsem ho nepotřebovala natolik, abych jen tak polehávala!" Promluvila s mírným naštváním v hlase. Temari došlo, že to bude spíše tou bolestí, když se tak za ní držela.
"No tak promiň… já jsem Temari…a tohle - "
"Já vím, kdo jste…" zarazila ji Mayuko. "Neměli jste mě zachraňovat…" prohlásila nakonec, postavila se a začala si upravovat vlasy. Byla docela hezká. Až na to, že byla maličká, vyzáblá a kůži měla bílou jako sníh. A také měla zvláštní oči - takové sněhové… ty ještě Temari nikdy neviděla…
"Nebylo v plánu tě nějak zachraňovat… jen bych rád věděl, odkud nás znáš…" Promluvil svým hlasem Gaara a vyšel ze stínu stromů. Mayuko se na něj podívala a usmála se trošičku ďábelským úsměvem.
"Vás? Vás zná polovina lidí ze všech vesnic… z toho já patřím do té poloviny…"
"Předpokládám, že ty jsi zase nejznámější tady, že? A jmenuješ se Mayuko…" oplatil Mayuko úšklebek a postavil se naproti ní.
"Chytrej kluk… ano, já jsem Mayuko… pro přátele Maja…"
"Ale my nejsme přátelé…"
"To jsem nikdy neřekla…" zasmála se trochu děsivým hlasem a dala si ruce v bok.
"Seš mi nějaká povědomá… nevím kde, ale já už tě viděl…" mírně se zamračil Gaara. Ta holka mu byla hrozně povědomá… Hlavně ty její sněhové oči se mu zaryly do paměti.
"Ale prosím tě, neblbni… kvůli tomu, že znám tvé jméno neznamená, že jsi mě někdy viděl…" promluvila tvrdým a nebojácným způsobem. Gaara ztichnul. Nevěděl, co na to říct, ale to Maja čekala, takže mluvila dál: "No nic… už jsem tu dlouho… sbohem…"
"Počkej, nemůžeš jen tak odejít! Chtěli jsme ti jenom pomoct… nemusíš s námi jednat jako s nepřáteli…." Chytila ji za ruku Temari a tím pádem já zastavila v odchodu.
"Aha, už rozumím…zřejmě chcete, abych vám poděkovala… jako fakt sorry, ale já jsem nikdy nikomu nepoděkovala… neumím to, takže když řeku slabé: děkuju, myslím, že vám to nic nedá…" vytrhla se z Temariininy ruky "a navíc… nechtěla jsem po vás záchranu… nikdo se vás o to neprosil… dřív nebo později se setkáme, ale nebude to žádné kamarádíčkování… vím, proč jste tady… takže zatím…" ušklíbla se, udělala pár znaků rukou a byla pryč.
Temari a Kankurou koukali na prázdné místo, kde před tím byla Mayuko. Vůbec nechápali, o co šlo…
Gaara taky nic neříkal, ale to bylo u něj normální. Ta holka se mu líbila…byla mu hodně podobná. Samozřejmě mu došlo, co chtěl říct… Už ví… jaký bude jeho úkol v této vesnici…

Hokage a Kazekage

20. listopadu 2007 v 19:08 | Harůůůš xDD |  Ostatní
Takže :)) jak všichni jistě víte, tak se Naruto stane Hokagem... a pokud to nevíte, tak vám to mělo být jasné, protože Naruto je hlavní postava a takovéto pohádky vždy končí dobře :) ale víte, že se Gaara stane Kazekagem?? =))


Podivná trojka - znáte je někdo??

18. listopadu 2007 v 20:34 | Harůůůš xDD |  Ostatní


Gaara a jeho zamilovaný příběh... 3. část

18. listopadu 2007 v 16:01 Gaara ve 12 letech
"Tak sestřičko, máš po legraci…" vstal její bratr a utřel si krev kapající mu z úst. Mayuko na to nic neřekla… ani nemohla… síla ji hodně rychle opouštěla, takže se jen bezradně dívala na palec staříka jako hladové štěně na někoho, kdo mu nechce dát najíst.
Temari z toho byla úplně vedle… nevěděla, jestli té ubohé dívce má pomoci nebo ne… ani jí nezná, ale bylo ji jí hrozně líto… Taková maličká…pravda, roztomilá zrovna nebyla, ale přesto…je to ještě dítě… No, ale Gaara je taky ještě dítě… ale tomu je čtrnáct… a navíc nikdy netrpěl… Co mám dělat? ´zoufale si říkala pro sebe a nepouštěla z Mayuko očí.
"Myslím, že jí to stačí…" prohlásil Gaara chladně…
Stařík a ostatní chlapi zvedli hlavu a podívali se na toho chlapce. Nebyl jim sympatický ani za mák, ale teď byla hlavní Mayuko. Stařík jí ještě přitlačil na čelo. Dívka zaječela a snažila se utéct té velké bolesti.
"Řekl jsem, že už to stačí…" Chytil mu ruku Gaara a zamračil se na něj.
"Nevíš, co děláš, chlapče… je to vražedkyně… nepleť se do toho…nemáš tu co pohledávat!" Řekl stařec a pustil Mayuko, která spadla v mdlobách na zem.
"Mě nezajímá tvůj názor…" odpověděl mu Gaara.
"Tak v tom případě …" starý pán se podíval na muže okolo něj… všichni na jeho pohled kývli a vytasili kunaje. Staříkovi se zalesklo na brýlích a pomalu se blížil k němu…
"Gaaro! Neblbni!!" vykřikla Temari a postavila se vedle něj.
"Jste blázni? Nemůžeme je tu pozabíjet!" přiběhl i Kankurou. "Ta holka za to nestojí!!"
"Chci vědět, jaktože zná moje jméno… a za to mi ten boj stojí… zbabělci…" řekl Gaara zase ledovým hlasem a podíval se na lidi běžící proti němu. "Jak zbytečné…" řekl tiše a vyvolal písek kolem sebe. To některé muže hned zastavilo… nechtělo se jim zase bojovat proti nějakému monstru… Někteří však běželi dál… Gaarovi to mohlo být jedno… pár znaků rukou a všichni muži byli omotáni pískem. Nechtěl je zabít… nebo vlastně chtěl, ale co by potom řekl ten, za kterým mají jít si pro úkol… bude se muset držet na uzdě.
"Gaaro!! NE!!" vykřikla Temari a chytila mu ruce, aby nemohl bojovat dál. Kankurou popadl Mayuko a přenesl Temari a Gaaru pryč od lidí někam do lesa blízko vesnice…