Gaara a něco o něm...

27. října 2007 v 15:31 |  Gaara - info
Gaara - syn Čtvrtého Kazekageho a bratrem Temari a Kankurou. Démon?? Monstrum?? Blbost! Ale teď od začátku...
Písečná vesnice byla oslabena, a tak Čtvrtý Kazekage požádal stařešiny z Písečné vesnice, aby do Gaary převtělili Shukaku (démon). Chtěli z Gaary udělat smrtící zbraň, kterou použijí na obranu vesnice. Kvůli tomuto převtělení Gaarova matka Kakura při porodu zemřela. Těsně před tím, než zemřela, tak proklela Písečnou vesnici doufajíc, že Gaara její smrt pomstí.
Gaaru trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Avšak když bylo Gaarovi šest let, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Důvodem toho činu bylo to, že si Kazekage myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě).
Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.
Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění osob, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého).
Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy
nikdy nespí (krom když použije speciální Jutsu).
Gaarovou schopností je ovládání písku, díky tomu, že je do něj zaklet Shukaku, tak písek Gaaru ochraňuje automaticky. To ovšem způsobuje, že Gaara takměř nemůže používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu (tykev) plnou písku. Písek v nádobě je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v jeho nádobě se mu ovládá nejlépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DEBISEK DEBISEK | 8. května 2008 v 20:56 | Reagovat

me se gaara hrozne libi........chudacek malej jak ho nemohli mit radi je tak rotomlrj!!!!

2 Hara - san (TB) Hara - san (TB) | Web | 9. května 2008 v 21:39 | Reagovat

Killnu těěě!!! Můj Gaara!!! XD

3 gracewhite gracewhite | 16. května 2008 v 21:47 | Reagovat

Byl jsem stvořen sám pro sebe,miluju sebe,tak to mě fakt MEGA dojalo,,moc se mi líbí a klidně bych tu bolest trpěla s ním.

Je mě ho moc líto,jak se k němu chovali,když byl ještě malinkatej,,je hrozně ROZTOMILOUNKEJ A SLADKEJ s tím medvídkem,,,

Gaara,,je fakt správnej klučina,mám ho mega ráda,,...........miluju ju sebe.. ale MILUJU I TEBE GAARRO!!!................:´)

4 Hara - san (TB) Hara - san (TB) | Web | 17. května 2008 v 22:32 | Reagovat

gracewhite: *kouká na Gaaru sedící vedle Hary XD* Gaara se jen usmívá XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama